F Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

F harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda, fare, fahişe, füze, fasulye gibi f harfiyle başlayan rüyaların anlamı ve yorumu tabir edilmiştir.

FERASET:

Rüyada anlayışlı olduğunu görmek çok iyidir. Gizli işlerde uzağı görmeye, bazı işlerin sonunu görmeye ve ileriyi keşfetmeye delalet eder. Kendisinin anlayışlı ve uzağı görür olduğunu gören, bir takım gizli şeyleri keşfeder. Rüyada ileriyi görüş, aynen tabir olunur. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada feraset sahibi ve anlayışlı bir halde olduğunu görmesi sıkıntılardan kurtuluşa işaret eder.

FİRKETE:

Rüyada firkete görmek, gönül ferahlığı ile yorumlanır. Rüyasında başında firkete olduğunu görmek erkekse kedere ve sıkıntıya; kadınsa, feraha ve sevince işarettir. Başka birisinin başına bir kurdele ile birlikte bir firkete taktığını görmek, o kişi yüzünden bir sevince kavuşacağına veya ondan bir iyilik göreceğine; o kişinin kendi başına ayni şeyi taktığını görmek, kötü bir şeyle karşılaşacağına veya kötü bir söz işiteceğine delalet eder.

FİŞEK:

Rüyada fişek görmek müjdeli bir habere yorumlanır. Bir fişeğin patladığını ve sesinin duyulduğunu görmek, yakında bir eğlenceye çağrılacağınıza ve orada eğleneceğinize işaretidir. Çok önemli haberdir.

FİNO:

Rüyada fino görmek sadakat ile tabir olunur. Rüyasında kucağında bir fino olduğu halde yolda yürüdüğünü görmek, ev halkının ve akrabalarının kendisine sadik olduklarına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada fino görmek, zevk ve sefaya düşkünlüğe işaret eder. Eğer fino ölürse o kimsenin tamahkâr olduğuna işarettir. Rüyada kendisini bir fino ısırdığını görse düşmanından bir zarar erişir.

FÜZE:

Rüyada füze görmek hayra yorulur, ve büyük servetleri simgeler. Ayrıca ibadete delalet eder. Bir füze ile gökyüzüne yükseldiğini görmek, din yolunda yürüyüp Allah’ın (C.C) rızasını tahsil ettiğine, füzede bulunduğu sırada gökyüzü boşluğuna düştüğünü görmek günah işlediği için tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

FOTOĞRAF:

Rüyada fotoğraf görmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir. Çevrenizde birtakım sahtekar insanlar var onlara dikkat edin. Başarıdır. Kişinin olayları değerlendirip, başarıya yükseleceğini haber verir. Rüyada fotoğraf görmek çağrıdır. Rüyasında kendi fotoğrafını elinde görenin eceli yaklaşmıştır. Elinde ev halkından veya tanıdığı birisinin fotoğrafı varsa, o kişinin eceli ya-kindir. Kendisini bir fotoğrafhanede veya başka bir yerde fotoğraf çektiğini görmesi, hastalığa, kendi fotoğrafını çektirmesi ise tehlikeli bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

FUTBOL:

Rüyanızda bir stadyumda futbol oynadığınızı veya maçı seyretmekte olduğunuzu görmeniz, tanımadığınız bazı is adamları ile dost olarak aranızda ticari bir anlaşmanın meydana geleceğine delalet eder. Bazılarına göre; rüyada futbol oynadığınızı görmek, veya futbol maçında olduğunuzu görmek, çok zor bir sınava gireceğinize veya is hayatınızda çetin rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalacağınıza; is ortaklarınızla aranızda aşılmaz fikir ayrılıkları bulunduğuna ve bunları nasıl çözebileceğiniz hususunda üzün-tülü günler geçirerek, düşüncelerinizi hep bu ise bağladığınıza işarettir.

FİLM:

Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada film görmek yasamakla yorumlanır. Rüyasında bir sinemada bir film seyretmekte olduğunu görmek, hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacağına; seyrettiği filmde kendisinin de rol aldığını görmek, ev halkı ile bir hususta tartışacağına; sinemanın birden bire aydınlandığını ve perdenin yandığını görmek, yakın bir tanıdığının ani bir kaza geçireceğine delalet eder. Bir sinema kapısındaki resim ve afislere baktığını görmek, yapmak istediği bir is için tereddüt geçirdiğine; sinemaya bilet alarak girdiğini görmek, yeni başladığı veya başlayacağı bir isi başaracağına delalet eder.

İlgili Makaleler

FİLOZOF:

Hikmeti az, zararı görüşlere ve kişilere; hakkı ve hakikati bulmada bir kısırdöngü içine girmeye yahut sonu olmayan yararsız gayretlere, İlim ve irfan ehlinin filozof görmesi ilim ve irfanda terakki ederek şöhret bulmaya delalet eder.

FİLE:

Rüyada file görmek nimete işarettir. Elinde bos bir file ile pazarda dolaştığını görmek, kısmet aradığına; filesi dolu olarak evine döndüğünü görmek, evine hiç beklemediği bir yerden bir çok mal ve eşya geleceğine; yolda bos bir file bulup aldığını görmek, birisinden bir is hususunda vaat aldığına, dolu bir file bulduğunu görmek, kendisine büyük bir is hususunda teklif yapıldığına delalet eder.

FAYTON:

Rüyada fayton görmek yol ile yorumlanır. Bir faytonla bir yere gittiğini görmek, yeni bir ise gireceğine; eğer faytona koşulan atlar beyaz ise o isi başaracağına, al ise, yari yoldan döneceğine, siyah ise başaramayacağına delalet eder. Faytona binip gezinti yaptığını görmek ruh ve gönül eğlendirmeye, faydalı seyahate. Faytoncu insanı dinlendiren ve onun ağırlığını paylaşan dost ve insanlara delalet eder.

FAYANS:

Rüyada fayans gören, parlak bir isin sahibi olur ve çok para kazanır. Fayansı elle tutup muayene eden kimsenin her zorluğu kolaylığa dönüşür. Tatsız şeylerin geride kalacağına, yeni şeylerin başlayacağına işaret eder.

FATURA:

Rüyada fatura görmek, mal ve zenginlikle yorumlanır. Rüyada bir mala karşılık bir faturanın bedelini ödediğinizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacağınıza veya yeni bir eve taşınacağınıza; başka birine bir fatura verdiğinizi görmek, kendi maliniz olan bir evi veya bir arsayı başka birine sattığınıza delalet eder. Üzerindeki rakamlara çok dikkat etmek gerekir. Yorum ona göre yapılır.

FİSTAN:

Rüyada yeni bir fistan diktirip veya satın alıp üzerinize giydiğinizi görmek, evinizden size ait kıymetli bir eşyanızın çalınacağına işarettir.

FİZİKÇİ:

Rüyada fizikçi görmek, hala geçmişten kopamadığınızın işaretidir. Vaktinizi ve hayatınızı boşa harcamamak için geçmişte yaşamaktan vazgeçmelisiniz.

FLÖRT ETMEK:

Rüyada bir gençle ilişki kurmak için onunla flört ettiğinizi görmek, sevgiliniz veya esinizle aranızın açılacağına yorumlanır.

FERÇ:

Rüyada ferç görmek, bilmeden, bilmeyerek, elinde olmadan bir kadının fercine baktığını görmek, hata ve kusur işleyeceğinize işaretle yorumlanır.

FERMAN ALMAK:

Rüyada padişahtan veya bir devlet büyüğünden bir ferman aldığını gören kimse, büyük bir kimseden ve zengin bir iş adamından fayda görür.

FEYEZAN:

Rüyada feyezan yani su baskını görmek, veya bir nehrin taştığını seyretmek, işlerinde çok ihtiyatlı hareket etmesine ve daha temkinli davranması gerektiğine, her hususta tasarrufa riayet etmesi lazım geldiğine delalet eder.

FİLİZ:

Rüyada filiz görmek, bayanların işlerinin hayırlı, kısmetli ve iyi sonuç vereceğini belirtir. Sağlık, huzur, bereket, bolluk, aşkta mutluluktur.

FEDAİ:

Bir kimseye hizmet uğruna mal ve canını tehlikeye atan ahmak kimseye delalet eder.

Aşağıda, gördüğünüz rüyanın baş harfine göre arama yapabilirsiniz. İşte harf harf rüyalar:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir