F Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

Son Güncelleme: 29.12.2020 00:26

F harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda, fare, fahişe, füze, fasulye gibi f harfi başlayan rüyaların anlamlarını ve yorumlarını bulabileceksiniz.

FEDAİ: Bir kimseye hizmet uğruna mal ve canını tehlikeye atan ahmak kimseye delalet eder.

FERASET: Rüyada anlayışlı olduğunu görmek çok iyidir. Gizli işlerde uzağı görmeye, bazı işlerin sonunu görmeye ve ileriyi keşfetmeye delalet eder. Kendisinin anlayışlı ve uzağı görür olduğunu gören, bir takım gizli şeyleri keşfeder. Rüyada ileriyi görüş, aynen tabir olunur. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada feraset sahibi ve anlayışlı bir halde olduğunu görmesi sıkıntılardan kurtuluşa işaret eder.

FERMAN ALMAK: Rüyada padişahtan veya bir devlet büyüğünden bir ferman aldığını gören kimse, büyük bir kimseden ve zengin bir iş adamından fayda görür.

FEYEZAN: Rüyada feyezan yani su baskını görmek, veya bir nehrin taştığını seyretmek, işlerinde çok ihtiyatlı hareket etmesine ve daha temkinli davranması gerektiğine, her hususta tasarrufa riayet etmesi lazım geldiğine delalet eder.

FİRKETE: Rüyada firkete görmek, gönül ferahlığı ile yorumlanır. Rüyasında başında firkete olduğunu görmek erkekse kedere ve sıkıntıya; kadınsa, feraha ve sevince işarettir. Başka birisinin başına bir kurdele ile birlikte bir firkete taktığını görmek, o kişi yüzünden bir sevince kavuşacağına veya ondan bir iyilik göreceğine; o kişinin kendi başına ayni şeyi taktığını görmek, kötü bir şeyle karşılaşacağına veya kötü bir söz işiteceğine delalet eder.

FİŞEK: Rüyada fişek görmek müjdeli bir habere yorumlanır. Bir fişeğin patladığını ve sesinin duyulduğunu görmek, yakında bir eğlenceye çağrılacağınıza ve orada eğleneceğinize işaretidir. Çok önemli haberdir.

FİSTAN: Rüyada yeni bir fistan diktirip veya satın alıp üzerinize giydiğinizi görmek, evinizden size ait kıymetli bir eşyanızın çalınacağına işarettir.

FİZİKÇİ: Rüyada fizikçi görmek, hala geçmişten kopamadığınızın işaretidir. Vaktinizi ve hayatınızı boşa harcamamak için geçmişte yaşamaktan vazgeçmelisiniz.

FLÖRT ETMEK: Rüyada bir gençle ilişki kurmak için onunla flört ettiğinizi görmek, sevgiliniz veya esinizle aranızın açılacağına yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir