Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek ne anlama gelir? Fal rüyada görülürse ne demek? Fal rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 29.03.2021 03:59

Rüyada Fal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fal gören kimse öğrenci ise notlarının iyi olduğuna, genç bir kız ise, evleneceğine, orta yaşlı ise emekliliğinin yaklaştığına işarettir. Rüyada fal görmek, gelecekle yorumlanır. Rüyanızda birine fal açtığınızı veya onun size fal açtığını görmek, başvurduğunuz bir devlet dairesinden olumlu bir cevap alacağınıza delalettir.

Ibn-i Şirin’e göre; rüyasında fal açtırıp falının iyi çıktığını görmek düşmanlarına zafere, maksadına ereceğine, işlerinin düzeleceğine; falı fena çıkarsa bu rüyanın aksiyle tabir olunur.

Rüyada fal görmek, hoşunuza gitmeyecek dedikodulara maruz kalmak, hileyle hırsızlıkla mal edinmek demektir. Yine bu rüya, insanların içerisinde küçük duruma düşmenizi sağlayacak söylentilere ve bundan dolayı çok üzülmenize yorumlanır.

Fal rüyaları iki şekilde yorumlanırlar. Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Veya adı bir olaya karışabilir.

Fal görmek hile ve hırsızlık yapmaya delalet eder. Dikkat etmek gerekir, gerçekleşebilir. Tatsız dedikodu olarak da yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir