Rüyada rehber görmek, rüyada kılavuz görmek

Rüyada rehber olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen kılavuz ne demek? Rehber ve kılavuz ile ilgili rüyaların anlamı ve yorumu bu yazımızda.

Rüyada rehber olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen kılavuz ne demek? Rehber ve kılavuz ile ilgili rüyaların açıklaması ve yorumu bu yazımızda.

Rüyada kılavuz, genelde uzun yolculuk, kendimiz için önemli olacak bir iş için bir başkasına danışarak karar vermeye, çok para kazanılacak ticarete işarettir. Bazı tabirciler ise kılavuz görmeyi nakliyecilik ve tahsildarlıkla eş tutmuşlardır. Rehber ise uyarı niteliğindedir ve kimseye güvenilmemesi gerektiği vurgulanmıştır.

Rüyada Kılavuz Görmek

Karlı yeni bir iş için başkasından akıl alacağınıza ve alacağınız bu akıl ile çalışmalarınıza yön vereceğinize, yolculuk yapmaya alamet eder. En fazla dikkat edilmesi gereken rüyalar arasındadır.

Bir iş için yаdа bаşkа bir sebeple uzun bir seyаhаte çıkmаyа, bаzen nаkliyeciliğe, bir sözü bаşkаsınа götürmekle görevli kimseye, tаhsildаr yаhut öşür sаhibine yаhut berbere delаlet eder.

Rüyada Rehber Görmek

Kimseye güvenmemeniz gerektiğine, kendi işinizi başkasına bırakmadan yeni kendinizin yapması gerektiğine, başkalarına iş yaptırmanın tehlikeli olacağına gibi uyarılarla dolu bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin kendisinin rehber olduğunu görmesi, bir işin başına geçeceğini yada rütbesinin yükseleceğini ifade eder. Rüyada bir rehberin peşinden gittiğini görmek ise, birinin emrine girmek olarak yorumlanmıştır.. Rüyasında rehber olduğunu ve peşinde insanlarla gezdiğini gören kimse, önemli bir işin başına geçecek demektir. Yanında pek çok kimse çalışacak demektir.

Rüyanızda yabancı bir memlekette olduğunuzu, sizi görülecek yerlere götüren bir rehberiniz olduğunu görmek, çalıştığınız müessesede veya is yerinizde acemilik çektiğinize, işleriniz hususunda arkadaşlarınızdan bilgi istediğinize yorumlanır.

Rehber görmek bir rivayete göre de, yapacağınız her iş hususunda bir kimseden fikir almaya muhtaç olduğunuzu ve bu husus iradenizin zayıf olduğunu gösterir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir