Astroloji

Öncelikle bu sayfamızda Astroloji nedir ve astroloji günlük burç yorumları ve burç özellikleri gibi bölümlerimiz bulunuyor. Bunlardan başka rüya tabirleri de yine bu sayfamızda olacak.

Burçlar ve Burç Özellikleri
akrep burcu özellikleriAkrep burcu özellikleri
aslan burcu özellikleriAslan burcu özellikleri
balık burcu özellikleriBalık burcu özellikleri
başak burcu özellikleriBaşak burcu özellikleri
boğa burcu özellikleriBoğa burcu özellikleri
ikizler burcu özellikleriikizler burcu özellikleri
koç burcu özellikleriKoç burcu özellikleri
kova burcu özellikleriKova burcu özellikleri
oğlak burcu özellikleriOğlak burcu özellikleri
terazi burcu özellikleriTerazi burcu özellikleri
yay burcu özellikleriYay burcu özellikleri
yengeç burcu özellikleriYengeç burcu özellikleri

Burcunuz İle İlgili Öğrenmek İstediğiniz Her şey Burada;
koç burcuKoç Burcu
boğa burcuBoğa Burcu
ikizler burcuİkizler Burcu
yengeç burcuYengeç Burcu
aslan burcuAslan Burcu
başak burcuBaşak Burcu
terazi burcuTerazi Burcu
akrep burcuAkrep Burcu
yay burcuYay Burcu
oğlak burcuOğlak Burcu
kova burcuKova Burcu
balık burcuBalık Burcu

Astroloji nedir birlikte inceleyelim;
Tarih boyunca, bilinen kehanet metotlarından hiç biri insanları Astroloji kadar cazip gelmemiştir. Fakat genel anlamda bir fal olarak nitelendiriliyor. Astroloji her şeyden önce tek başına bir fal sistemi değildir. Sadece insanların hayatını programa konusunda yardımcı olan bir ilimdir. Astroloji çeşitli konularda fırsat zamanlarını önceden göstererek hayatı yönlendirmede kolaylık sağlar. Bu bilgileri iyi kullanan insanlar da zaten başarı potansiyelini ortaya çıkarır. Kişi, kendi yetenekleri doğrultusunda değişir ve ya değişimi sosyal çevresine göre uyarlar.

Doğdumuzda dünya ile aniden tanışırız. Aldığımız ilk nefes bizi geleceğimize bağlamıştır bile. Aldığımız ilk enerji bizim yükselen burcumuzu, davranışlarımızı, fiziksel özelliklerimizi oluşturur.

Peki, aynı anda aynı mekanda doğmuş olan insanların kaderi birbirine benzer mi? Diye sorularla karşılaştım bu güne kadar. Ve astroloji tarihinde kayıtlara geçmiş bir olayı anlatmak istiyorum.

4 Haziran 1738de İngiltere Kralı III George doğduğu zaman, Londrada aynı saatte bir işçinin oğlu olan Samuel Hemmings dünyaya gelir. Kral 1760 yılında tahta çıktığında, paçavracılık işleri ile uğraşan Hemmings aynı yıl kendisine dükkan açar. İkisi de aynı günde, 8 eylül 1761de evleniyorlar, aynı sayıda çocukları oluyor ve ikisi de aynı hastalıktan 29 ocak 1820de aynı saatlerde ölüyorlar.

Bu örnekten görüldüğü gibi, astrolojide aynı saatte ve aynı mekanda doğan kimseler için aynı kader değil de, hayat akışı benzerliği söz konusu. Aynı yumurta ikizleri için de geçerli bir örnektir bu. İkizler aynı zamanda baş ağrısı çekip, aynı kişiye aşık olabiliyorlar.

Biz insanlar, çoğunlukla içinde bulunduğumuz anı yaşayamıyoruz. Bazılarımız geçmişle, bazılarımız da gelecekle yaşıyoruz. Oysa illa ki geleceği merak edenler aslında yaşadıkları anların değerini kaçırabiliyorlar. Yakalanamayan ve kaçırılan en büyük değer zamandır. Hayal etmekte ve beklemekte özgürsünüz ama, falcı falcı dolaşmakta biraz güvensizliktir. Asla size söylenenlere tamamen teslim olmayın. Yaşam sadece güzel bir eğitim alanıdır ve önemli olan doğru dersleri alıp doğru şekilde yaşamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir