Rüyada Fitne Görmek

Rüyada fitne görmenin anlamı: Rüya gören kişinin çocukları yüzünden yaşayacağı sorunları ve komşusuyla yapacağı kavgayı ifade eder.

Son Güncelleme: 26.03.2021 17:16

  • Rüyada fitne görmek: Rüya sahibinin malı ve evladı ile yaşayacağı sıkıntılar anlamına gelir. Hemen her rüya yorumcusuna göre fitnenin rüyada görülmesi hayırlı olarak değerlendirilmez.
  • Rüyada fitne görmenin anlamı: Rüya gören kişinin çocukları yüzünden yaşayacağı sorunları ve komşusuyla yapacağı kavgayı ifade eder. Kısaca ifade etmek gerekirse kişi etrafındakiler yüzünden bir çok sorun yaşayacaktır. Ayrıca para kaybetmek manasına da gelir.
  • Rüyada fitneci görmek: Rüya sahibinin bir akrabası yüzünden çok zor günler geçireceğine ve bu durumunun psikolojisini sarsacağına işarettir. Bir müddet kendine gelemeyecek ve arkadaşlarının yardımıyla bu durumu atlatacak. Fitneci kadın ise, rüya gören için kötü yollara başvurmak ve yoldan çıkmak anlamına gelir.
  • Rüyada fitne çıktığını görmek: Rüya gören kişinin, işlerinden dolayı malında eksilme yaşayacağına ve evladı yüzünden parasının bir kısmını kaybedeceğine işarettir.
  • Rüyada bir kişinin birine iftira attığını görmek: Rüya sahibinin iftira atan adamın bir iftirasına uğrayacağına; eğer onu tanımıyorsa, çok itimat ettiği bir akrabasından fenalık göreceğine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir