Rüyada Fındık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmek, mal ve nimettir. Fındık tatlı olmak şartıyla, daima helal mal ile yorumlanır. Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

Aşk ve iş yaşamınızda başarılı olacaksınız demektir. Ağaçta taze fındık, umutların gerçekleşeceğini belirtir. Fındık, kısmet, boluk, düşlerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Çürümüş veya acı fındık içi gören, bir kimseden azar isitir. Rüya-sinda findik içi yedigini ve bunun da güzel ve tatli oldugunu gören helal bir mal edinir.

Rüyada Fındık GörmekRüyada fındık görmek, garip, zengin, cömert, kar sahibi ve insanlarin arasini birlestiren kimse ile tabir edilir.

Findik yedigini gören kimsenin güçlükle eline mal geçer. Bazilari da, findik ve kabuklu olan her meyve üzüntüye ve baginp çagirmaya isaret eder, demislerdir.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüyada fındık ağacı görmek; çalgiyi, eglenceyi ve içkiyi seven, sert çehreli ve sen huylu, hayri az bir kisi-ye, hali vakti yerinde fakat alip vermeyi sevmez oldugu için halka göre itibari az bir adama delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir