Rüyada Çiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çis ettiğini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile tabir edilir. Çişinin çokça akmasını görmek, rizkinin çok olmasina ve içte olan bir seyin kaybolmasina delalet eder.

Bir kimsenin rüyasinda çişini tutmasi ve bunu müskül duruma dar vardirmasi, bazan islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisgina delalet eder. Zira, çis ve büyük abdestini tutan kimse kendisine azab etmis olacagindan, bunlari defetmedigi müddetçe sükun ve rahata kavusamayacagi tabiidir. Bazan da su kanallannin kapanacagina delalet eder.

Rüyada Çiş GörmekRüyada çiş görmek, haram mala da delalet eder. Bir kimsenin rüyada kendisinin bilinmeyen bir yere çis ettiğini görmesi, o yerden bir hanımla evlenmesi, yahut o yerden bir cariyenin nazı ile tabir edilir.

Bazı tabirciler, rüyada çiş ettiğini gören kimsenin rüyasını geçimleri üzerine lazım olan kimselere yapacağı infak ile tabir, etmişlerdir. Bir kuyu içerisine çiş ettiğini gören, helal kazancından tasadduk eder. Bir kumaş üzerine çis ettiğini gören, o gibi meta ve kumaştan zarar eder. Mihraba çiş ettiğini gören kimsenin alim ve fazıl bir çocuğu olur.

Çişinin bir kismin akitip diger bir kismim tuttugunu gören kimse, zengin ise malinin bir kismi elinden çikar ve zayi olur. Eger mihnet ve mesakkat içerisinde ise bu siddet ve mesakkatinin bir kismi gider. Kendisiyle beraber baskasinm da bir yere çis ettigini ve çislerinin birbirine karistigim gören, birbirlerine hisim (biri digerine damad) olur.

Rüyada çişini tutan kimse hanimina kizar. Sidiginin kendisini sikistirdigini görmesi, malim muhafaza etmek için yer arayip bulamayacagina delalettir. Helaya çis ettigini ve sidigin orada birlestigim gören kimse, fakir ise zengin olur, zengin ise malinda noksanlik ve ziyan olur.

Çişini, insanlarin üzerlerine sürdüklerim görse, o kimsenin bir çocugu olur ve o insanlar o çocuga tabi olurlar. Eger maruf ve meshur adamin kendi üzerine çis ettigini görse, malini rüyayi görene infak ederek o kimseyi küçük ve hakir düsürür, rüyada çokça çis ettigini gören kadinin erkeklere sehvet ve istegi çok olur.

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada işemek yada altına işediğini görmek, gelecekte iyi bir hayata kavuşacağınıza ve kazancınızın artacağına, bir tuvalette hiç ara vermeden işediğinizi ve sidiğinizin her tarafa taştığını görmek rızkınızın çok bol olacağına ve hiç bir şekilde para darlığı çekmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada çiş yapmak görmek, rahatlığa, ferahlığa ve sevinçli günlerin yakin olduğuna delalet eder. Bir başka kimsenin çiş ettiğini görmek, sizin işlerinizin yolunda gitmesi için yakınlarınızın veya ailenizin yardımcı olduklarına işarettir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir