Rüyada Tilki Görmek

Rüyada tilki görmek sayfamızda, görülme şekillerine göre en iyi 8 yorumu ve tabiri yapılmıştır. İşte rüyada tilki görmenin anlamı.


1. Rüyada tilki görmek ne anlama gelir?

Tilkiler dünyanın en kurnaz hayvanları olarak bilinirler. Bu sebeple rüyaların yorumlanma biçimi de değişiklik gösterir. Tabircilerin büyük bir bölümüne göre, rüya sahibinin çevresinde iyi görünen fakat kötülük yapmaya meyilli insanlar olduğu anlamına gelir. Kısaca ifade etmek gerekirse, hile yapan, rüya görenin iyiliğini istemeyen ve arkasından iş çeviren birine işarettir. Rüyada tilki görmek, bekarlar için evlenmek, zenginler için malında azalma olması ve iş hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Yine bu rüya, çok yalan söyleyen bir arkadaşa, kendi menfaati için herkesi satabilecek birine işarettir.

Rüyada tilki görmek ne anlama gelir?


2. Rüyada tilki öldürmek

Bu rüya, gören kişiye karşı içten içe düşmanlık besleyen birine karşı galip gelineceğinin işaretidir. Bu kişi rüya sahibinin çevresinden birisi yada iş hayatında bir rakibi de olabilir. Rüyada tilki öldürmek, borcu olanlar için borçtan kurtulmak, evine ve ailesine bağlı olacak bir kadınla evlenmek anlamına gelir. Tilki öldürdüğünü gören rüya sahibi, hileli bir kadın veya düşmandan kurtulacak demektir. Ayrıca bu rüya öğrenci için okul hayatında, işçi için çalışma yaşamında başarıyı yakalamak manasına gelir. Tilki yavrusu öldürmek ise, uzak bir yerden beklenen bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yapılan kişilerden çok büyük fayda sağlanacağına işarettir.


3. Rüyada tilki yavrusu görmek

Bu rüya, gören kişi açısından kazancın artması, girilen işlerde başarılı olmak ve mutlu bir aile hayatı anlamına gelir. Bazıları içinde, rüya sahibinin ortak olarak gireceği bir iş sayesinde çok para kazanacağına işaret eder. Rüyada tilki yavrusu görmek, zenginliğe kavuşmak, sağlıklı olmak ve aşk hayatında mutlu olmak anlamına gelir. Yavru tilki gören rüya sahibi, yeni bir işe başlayacak, küs olduğu kişilerle barışacak ve etrafında saygı görecek demektir. Ayrıca bu rüya, hiçbir güçlükle karşılaşmadan ilerlemeye, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeye alamettir.


4. Rüyada tilki kovalamak

Bu rüya, gören kişinin hayatından istemediği kişileri çıkaracağı anlamına gelir. Rüyada tilki kovaladığını görmek, rüya sahibinin kendini korumaya yönelik hareketlerde bulunacağına işarettir. Yine bu rüya, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamettir. Rüyada tilki kovalamak, rüya görenin malının ve gelirinin çoğalacağı, kazandığı her kuruşun hakkını vereceği anlamına gelir. Bazıları da böyle rüyalar için, kirli işlere karışmak ve aşk hayatında tehlikeli ilişkiler yaşamak olarak yorumlamışlardır.


5. Rüyada tilki yakalamak

Bu rüya, gören kişiyi aldatan birileri olacağı veya farkında olmadan yasadışı işlere bulaşılacağı anlamına gelir. Rüyada tilki yakalamak, rüya sahibinin kendisine zarar verecek kararlar alacağına ve para kaybedeceğine işarettir. Bir bakıma uyarı niteliği taşıyan rüyalar arasındadır. Yani bu rüya sahibi, arkadaşları, dostları yada aile üyelerinden birisi tarafından aldatılacak demektir.


6. Rüyada tilki saldırması

Böyle bir rüya, gören kişiye yakın birinin hedeflerine ulaşmak için onu harcayacağı yada arkasından iş çevireceği anlamına gelir. Rüyada tilkinin saldırması, rüya sahibine çok yakın birinden gelecek, beklemediği tehlikeyi işaret eder. Bu sebeple uyanık olunmalı ve yakın kişilere karşı her zaman tetikte olunmalıdır. Rüyada tilki saldırması, sevilen kişilerle aranın açılması yada maddi olarak kötü bir döneme girileceği anlamına gelir.


7. Rüyada tilki sürüsü görmek

Rüyada görülen tilki sürüsü, yanlış kararlar sonucunda büyük zararlar edileceği yada çok büyük üzüntü yaşanacak bir olayın olacağı anlamına gelir. Yine bu rüya, kişinin ailesi ile arasının açılacağına ve bundan dolayı mutsuz olacağına işarettir. Rüyada tilki sürüsü görmek, rüya görenin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve bolluk ve bereketin haneyi terk edeceğine alamettir.


8. Rüyada tilki sevmek

Rüyada tilki sevdiğini gören, endişe verici bir durumla karşılaşılacağı, çok büyük bir üzüntü duyacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Yine bu rüya, kişinin bilerek yanlış işlere bulaşacağına ve bunun sonucunda büyük sorunlarla karşılaşacağına işarettir. Rüyada tilki sevmek, bazı rüya yorumcuları için seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam sürmek, ev içinde ve işte hayatında mutlu olmak demektir.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir