Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zar görmek, hile, münakasa, düşmanlık ve bahse girmeye işarettir. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldana bileceği yorumu yapılmıştır. Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir.

Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar oynadığınızı görmek, eğer bu oyunda kazanıyorsanız, büyük bir kaybınız olacağına, kaybediyorsanız, arkadaşlarınız tarafından çekiştirildiğinize delalet eder. Bir rivayete göre, zar oynadığını görmek, malinin elinden çıkacağına da yorumlanır.

Rüyada Zar GörmekRüyada zar görmek, rüyа sаhibinin hаyаtını tümüyle etkileyecek değişiklikler olаcаğınа, kişisel olаrаk önemli bir dönem içine gireceğine işаret eder.

Rüyada tavla zarı görmek; geleceğinizi etkileyecek çok önemli kararlar verme aşamasında olduğunuza, zarla kumar oynadığını görmek; şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp bütün varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı görmek; bu günlerde talih oyunlarında çok şanslı olacağınıza işarettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir