U harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları

Reklamlar

U harfi ile başlayan rüya tabirleri sayfamızda uçurtma, ustura, uyku, un gibi u harfi başlayan rüyaların anlamlarını ve yorumlarını bulabileceksiniz.

UR: Rüyada ur görmek, işlerinizde önemli bir engelle karşılaşacağınızı gösterir.

URGAN: Rüyada urgan görmek, kara bir haberin alınacağına işarettir.

UÇURTMA: Rüyada uçurtma uçurmak; izzet ve şerefli mevkilere çıkmaya, kendisini bir uçurtmayla oynarken görmesi; o kişinin boş şeylerle uğraştığına işarettir.

UN: Rüyada un görmek, helal mal ile tabir edilir.

USTURA: Rüyada ustura görmek, erkek evlada işarettir. Ayrıca ustura, kin tutmaya, elem ve keder verecek anlamına da gelebilir.

UYKU: İnsanın rüyasında kendisini uyurken görmesi; tembelliğine, işsizliğine ve aylak durduğunu gösterir. Halkı uyuyor görmek; tasa ve kaygıya veya pahalılığa ya da zor ve karışık işlere işarettir.

UD: Rüyada ud görmek, geçmiş günlere ait anılarınızın tazeleneceğine işarettir.

UYKU İLACI: Rüyada uyku ilacı içmek, üzüntülü günler içinde bulunduğunuzu fakat feraha erişeceğinizi gösterir.

Burada olmayan fakat bulunmasını istediğiniz U harfi ile başlayan kelimeler varsa anlamlarını bulmamız için rüyanızı aşağıdan bize yazınız. Nazlim.Net

Reklamlar

"U harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları" için yapılan yorumlar

  1. Ezım   19 Aralık 2012 at 23:31

    Herkese selam benım ısmım ezım azerıyım bu mesjı azerbaycandan yazıyorum.Ya arkadas ben asker olan zaman ruya gordum o, ruyada ben resmen gok yucunde super men gıbı ucuyordum.O,ruyanı bır kac kere gördüm. Daha sonra askerı bıtırdıkden sonra da o ruyanı evde de bır kac kere gördüm. Bu ruyanın anlamı ne soyleye bılırmısınız. Coook. Merak edıyorum. Facem Ezım_S_91@MAIL.RU ısmım Ezım Shukurzade

Leave a Reply

Your email address will not be published.