Rüyada Üvey Anne – Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey anne görmek ne anlama gelir? Rüya yorumcularına göre rüyada görülen üvey baba ne anlama gelir? Tüm detaylar rüyada üvey görmek haberimizde.

Son Güncelleme: 10.10.2020 05:07

Rüyada Üvey Görmek Ne Anlama Gelir

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada üvey anne, baba ya da kardeş görmek, can sıkıcı bir haber alacağınıza işarettir. Üvey anne, uğursuzluğun işaretidir. Yakında bir hastalık veya ölüm haberi almanız bile mümkün.

Üvey babanızı veya bir üvey babaya sahip olduğunuzu gördüyseniz, iş hayatında çok başarılı olacağınız ve maddi açıdan rahat edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada üvey ana, baba veya üvey kardes görmek, çok can sikici bir haber alacaginiza delalet eder. Rüyada görülen üvey ana, sizi koruyan büyük bir kimseyi dariltarak onun yardimindan yoksun kalacaginiza delalet eder. Bazilarina göre; rüyada üvey ana veya baba görmek, askta ihanete ugrayacaginiza veya islerinizde size rakip olacak kimselerin çikacagina isarettir. Rüyada üvey evlat görmek, geçici bir ise sahip olacaginiza, ve bir haksizlikla karsilasacaginiza delalet eder.

Rüyasında bir üvey akrabası olduğunu gören kimsenin kısmetlerine ortak çıkacak demektir. Üvey anne, baba, kardeş böyle yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir