Rüyada Üst Kat Görmek

Rüyada üst kat görmek, bulunduğunuz mertebeye göre daha üst bir göreve gelmeye yada insanların gözünde yükseleceğiniz anlamına gelir.

Her ne şekilde görülürse görülsün bu rüyanın açıklamaları hep hayırlıdır ve pozitif anlamlar taşır. Kişinin aile hayatında, işinde, sosyal çevresinde durumunun eskiye nazaran çok iyi bir duruma geleceğinin işaretidir.

Rüyada üst kattan su akmasının görülmesi, kötüye doğru gidişten iyiye geçişe alamet eder. Size maddi olarak bol para kazandıracak bir işe başlayacağınıza, etrafınıza maddi olarak yardım edip gönüllerini kazanmaya, güzel bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Kişinin rüyasında kendisinin üst katta oturduğunu görmesi, örnek davranışlarınız ve hayatınızla mevki olarak yükselmeye, sizden daha iyi bir konumda olan birisinden yardım almaya delalettir. Parasal durumunuzda iyileşmeye yada maddi destek görmeye, herkesin imreneceği bir duruma gelmeye yorumlanır.

Rüyada üst kattaki komşuyu görmek ise, devlet kademesinde görevli üst mevkiden birileriyle tanışmaya işaret eder. Onun sayesinde önünün açılacağına, başarılarına başarı katılacağına yorumlanır.

Kişi rüyasında bulunduğu ev yada başka şeyden bir üst kata çıktığını görürse, çevresindeki insanlarla ve aile üyeleriyle iyi geçinip onların takdirini kazanmaya, konforlu bir hayat yaşamaya, sağlık sorunları varsa düzelmeye alamettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir