Rüyada Uyuz Görmek

Rüyada uyuz görmek, rüya yorumcularına iyi bir alamet değildir ve aile arasındaki tartışmaları, duygusal çöküntüleri, yaşanacak anlaşmazlıkları ve endişeleri ifade eder.

Bazılarına göre de, kişinin yakınlarından alacağı bir haber ile kötü günler geçireceğine, işlerinin açılmasına ve kazancını önemli ölçüde artırmaya yorumlanır.

Rüyada uyuz olmak, birinci dereceden olan akrabalarından rüyayı gören kişiye gelecek olan sıkıntıya, çok çalışıp büyük zahmetler çektikten sonra gelecek paraya işaret eder. Rüyada uyuz olduğunu görmek, rüya tabircilerinin bazılarına göre de, mal edinmeye, gereğinden fazla konuşmaya, zenginleşmeye ve rütbesinde artışa alamet eder.

Rüyada uyuz olan birini görmek, iş konusunda yaşanan sıkıntıları hatta işini kaybetmeyi, üzülmeyi, makam olarak kendisinden yukarda olanlardan işitilecek kötü sözleri ifade eder.

Rüyada uyuz olunan yeri kaşımak, kişi için hayatının en üzgün zamanlarını yaşamayı, zahmet çekmeyi ve kederlenmeyi ifade eder. Kaşıdığı yerden su akması, kişiye zahmet çekilmeden gelecek paraya delalet eder. Rüyada uyuz olan yere ilaç sürmek ise, tüm bu yazdığımız sıkıntı ve dertlerin bitmesine yorumlanır.

Rüyada uyuz köpek görmek, hiç istenmediği halde kişini başına gelecek olan olayları, uyuz köpek kendisine saldırırsa bu olayların kötü olacağını, saldırmazsa iyi yönde olacağını ifade eder.

Rüyada uyuz kedi görmek, rüya yorumcuları tarafından diğer şeylere nazaran çok iyi şekilde yorumlanır. Kişinin çevresinin genişleyeceğini, tanımadığı insanlarla tanışacağını, işlerinde başarılı olup mevki olarak yükseleceğini işaret eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir