Rüyada Uzunluk Görmek

Son Güncelleme: 24.02.2021 14:35

Rüyada Uzunluk Görmek Ne Anlama Gelir?

Aslında bu rüyayı açıklamak için, uzunluk ile ilgili ne demek istenilmiş ona bakmak gerekiyor. Bir cismin yada bir canlının uzunluğumu yoksa bir canlıya ait olan vücudundaki saçı olur boyu olur ne bileyim her hangi bir yerinin uzunluğumu kastediliyor bilmek gerekir. Rüyada uzunluk ölçmek ise daha başka anlamlar içerdiği için ama bu konuyla alakalı olduğu için onu da açıklamaya çalışacağız.

Boyun uzaması rızkın artmasına, mal ve ilme, Aşırı derecede boy uzaması vefat etmeye, Uzun boyun uzaması şerre; Eşya ve başka bir şeyin uzaması, ebatların genişlemesi her türlü hayır ve iyiliğe delalet eder.

Başlıklarımız:
Rüyada uzunluk görmek
Rüyada saç uzunluğu görmek

Rüyada uzunluk görmek

Rüyada uzunluk görmek

Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayı gören padişah ise, saltanatı kuvvetlenir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştığına ve bulunduğu rütbeden düşeceğine delalet eder.

Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna delalet eder. Eğer aşırı derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder. Rüyada boyun kısalması yere yaklaştığı için ölüme delalet eder. Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye delalet eder. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder. Rüyada uzun boyun kısalmasında hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düşmesine ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada saç uzunluğu görmek

Rüyada saçlarının uzadığını görmek, kişinin ömrünün uzamasına ve bereketli bir yaşam sürmesine işaret etmektedir. Saçlarının beline kadar uzadığını görmek, yakın zamanda bazı fırsatlar elde edeceğinize ve bu fırsatları değerlendirirseniz elinize çok miktarda mal ve para geçeceğine işarettir.

Rüyasında saçlarının topuklarına kadar uzadığını gören kişi, birtakım sorunlarla boğuşmak zorunda kalır; fakat tüm bu sorunlar sonunda bir çözüme ulaşır. Rüyada saçlarını olduğundan uzun görmek hiç beklemediğiniz bir yerden duyacağınız güzel bir haber anlamına gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir