Rüyada Uzunluk Görmek

Son Güncelleme: 03.09.2020 22:54

Rüyada Uzunluk Görmek

Aslında bu rüyayı açıklamak ne anlama gelir bulmak için, uzunluk ile ilgili ne demek istenilmiş ona bakmak gerekiyor. Bir cismin yada bir canlının uzunluğumu yoksa bir canlıya ait olan vücudundaki saçı olur boyu olur ne bileyim her hangi bir yerinin uzunluğumu kastediliyor bilmek gerekir. Rüyada uzunluk ölçmek ise daha başka anlamlar içerdiği için ama bu konuyla alakalı olduğu için onuda açıklamaya çalışacağız.

Boyun uzaması rızkın artmasına, mal ve ilme, Aşırı derecede boy uzaması vefat etmeye, Uzun boyun uzaması şerre; Eşya ve başka bir şeyin uzaması, ebatların genişlemesi her türlü hayır ve iyiliğe delalet eder.

Rüyada Uzunluk Görmek Ne Anlama GelirRüyada Uzunluk Görmek Ne Anlama Gelir

Başlıklarımız:
Rüyada uzunluk görmek
Rüyada saç uzunluğu görmek
Rüyada boy uzunluğu görmek

Rüyada uzunluk görmek

Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayı gören padisah ise, saltanati kuvvetlesir, gidisati güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun asiri derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştigma ve bulunduğu rütbeden düsecegine delalet eder. Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzamasi, ömrün uzunluguna delalet eder. Eğer asiri derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder. Rüyada boyun kisalması yere yaklaştigi için ölüme delalet eder. Rüyada kısa olan boyun uzamasi, fitneye delalet eder. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder. Rüyada uzun boyun kisalmasinda hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düsmesine ve ecelinin yaklaşmasma delalet eder.

Rüyada saç uzunluğu görmek

Rüyada saçlarının uzadığını görmek, kişinin ömrünün uzamasına ve bereketli bir yaşam sürmesine işaret etmektedir. Saçlarının beline kadar uzadığını görmek, yakın zamanda bazı fırsatlar elde edeceğinize ve bu fırsatları değerlendirirseniz elinize çok miktarda mal ve para geçeceğine işarettir. Rüyasında saçlarının topuklarına kadar uzadığını gören kişi, birtakım sorunlarla boğuşmak zorunda kalır; fakat tüm bu sorunlar sonunda bir çözüme ulaşır. Rüyada saçlarını olduğundan uzun görmek hiç beklemediğiniz bir yerden duyacağınız güzel bir haber anlamına gelmektedir.

Rüyada boy uzunluğu görmek

Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayı gören padişah ise, saltanatı kuvvetleşir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder.
Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştığına ve bulunduğu rütbeden düşeceğine delalet eder.
Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna delalet eder. Eğer aşın derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder.
Rüyada boyun kısalması —yere yaklaştığı için— ölüme delalet eder.
Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye delalet eder. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder.
Rüyada uzun boyun kısalmasında hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düşmesine ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir