Rüyada Ustura Görmek

Son Güncelleme: 05.02.2021 15:24

Rüyada ustura görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında ustura görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları ustura görmeyi nasıl açıklamışlardır?

Ustura, erkek evlada işarettir. Ayrıca ustura, kin tutmaya, elem ve keder verecek anlamına da gelebilir.

Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa işarettir. Ustura ile bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin başlamak arzusunda bulunduğu bir hususun kesintiye uğramasına işarettir.

Rüyada ustura erkek çocuktur. Ustura ile tıraş olduğunu veya bir şeyi kestiğini görmek, yapmayı düşündüğü bir işi yapamayacağına, veya beklediği bir şeyin olmayacağına delalet eder.

Ustura görmek bazı tabircilere göre fitneye ve iftiraya yorumlanır. Ustura kullanarak her hangi bir şeyi parçaladığını görmek, hakkında konuşulan dedikoduları yalanladığına işarettir.

Ustura ile eti parça parça yapsa veya bir hayvani yaralasa, bir rüya o kimsenin insanlara sarkıntılıkta bulunduğu pis diline işarettir. Ustura görmek, kin ve düşmanlığa, elem ve ızdırap veren dile işarettir.

Rüyada ustura görmek; bir erkek çocuk sahibi olacağınıza ve size kötülük yapan bir yakınınıza hak ettiği cezayı vereceğinize, birini ustura işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir