Rüyada Tıraş Görmek

Son Güncelleme: 05.02.2021 15:26

Altın kalkamayacağı işlere girmek yada kendisini uğursuzluğun bulması şeklinde tabir edilen rüyada traş olmak ne anlama gelir? Birde tam tersi olarak başkasından bir şey bekleme anlamına gelen rüyada tıraş etmek ne demek?

Erkeklerin en büyük sorunlarından birisidir sakal ve saç tıraşı ama kadınlarında son zamanlarda erkeklerin bıktığı bu işi titizlikten dolayı yaptığını biliyoruz. Birde bunlardan başka temizlik için aşağılarda bir yerleri temizleme olayı var ki onunda tabirini burada sizlerle paylaşacağız.

Rüyada Tıraş Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu konuda rüya tabircileri birbirinden farklı değişik yorumlar dile getirmişler, birisi başka şey söylerken diğeri hiç o konuya değinmeyip bambaşka bir yorum getirmiştir.

İnsanın kendisini zor durumda bırakacak riskli işlere gireceğine, bir türlü yakasından uğursuzluğun düşmeyeceğine işarettir. Sizlere daha başka şekillerini de anlatacağımız üzere, kişiyi zora sokacak boyundan büyük işlere girmeye, olmayacağını bile bile bir iş için risk almaya, tehlikeli işlere girmeye gibi alametleri vardır.

Rüyada Tıraş Olmak

Sizi derinden üzen, bir türlü başa çıkamadığınız sorunlarınızdan kurtulmaya, biriken ve devamlı kendisini rahatsız eden alacaklılarına karşı ödemelerini yapmaya, sağlık olmaya yada sağlık yönünden sıkıntısı varsa sağlığına kavuşmaya, mutlu olmaya, para kazanmaya işarettir. Rüyada tıraş olmak; sıkıntı ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.

Rüyada Tıraş Etmek

Rüyada bir başkasını tıraş ettiğini görmek, karşılığında size gelecek olan bir menfaat karşılığında söyleyeceğiniz söz diye tabir edilir. Sizin için hayırlı olacak bir iş yapmaya yada eylemde bulunmaya delalet eder. Hatalı bir karar almaya alamet eder diye bir kısım tabircilerde söylemişlerdir.

Rüyada Etek Tıraşı Olmak

Temizliğinize ve kişisel bakımınıza çok önem vereceğinize, mutlu şekilde yaşamınızı devam edeceğinize, önünüze çıkacak olan fırsatları değerlendirmeye, huzur içerisinde yaşamaya işarettir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Kötü gidecek olan durumundan dolayı işleri başka şekilde halletmek için değişik yollar arayacağına, çocuk bekliyorsanız ve istiyorsanız olmamasına, bir süre maddi ve manevi durumunda kötüleşmeye delalet eder.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Sonunu düşünmeden yaptığı harcamalardan dolayı para sıkıntısı çekmeye, hatalı bir karar almaya, yanlış insanlarla doğru gördüğü bir işi yapıp sonunda zarar uğramaya delalet eder.

İlgili Makaleler