H Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

Son Güncelleme: 23.02.2021 18:03

H harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda, hırsız, hamilelik, hapis, hapishane gibi h harfi başlayan rüyaların anlamlarını ve yorumlarını bulabileceksiniz.

HIRPALAMAK: Rüyasında kişi birisini hırpalıyorsa, sonradan çok pişman olacağı bir şey yapacaktır.

HİNDİ: Rüyada hindi görmek, iş yaşamındaki büyük kazançlara işarettir. Bir hindiyi yiyorsanız, bu, güzel olayların müjdesini verir. Bir av hayvani gibi hindiyi avladığınızı görmek ise, haksiz yoldan elde edilen bir servet demektir.

Rüyada haset etmek: Rüyasında birisine haset ettiğini gören kimse, arka arkaya olaylarla karşılaşacak ve bunların sonunda olgunlaşacak demektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir kimse rüyada tanımadığı ve kimseye de benzetemediği bir insanı görse, o adam rüyayı görenin nefsidir. Allah O”a göstermiştir. Eğer rüyayı gören, o kimseye hayır işlemişse kendi fiilidir.

    Bazen bu rüya, rüyayı görenin rızık ve ecelinin son haddinde olduğunu gösterir. Eğer iki kişi görse, korkusu varsa korkudan emin olur. Eğer üç kişi görse bu rüya sahibinin haram şeyleri (günahları) işlemekten kendisini muhafaza etmesine yorumlanır. Tanıdığı birisini görse, o adamdan veya ona benzer birisinden bir şey alır, kendisinin o adamdan sevdiği bir şeyi aldığını görse, ondan ümit ettiği bir şeyi alır. Gördüğü adam makam sahibi biri ise ve ondan da yeni bir gömlek aldığını görse, makam sahibinin yerine tayin edilir.

    Eğer o kimseden ip aldığını görse rüya sahibi ondan ümidini keser ve aralarında düşmanlık meydana gelir. Bir kimse tanıdığı bir insanın rüyada yüksek rütbe sahibi olduğunu veya bulunduğu rütbeden düştüğünü yahut da o kimseye bir afet ve belanın geldiğini görse, gördüğü gibi o adama hayır ya da kötülüğün geleceğine alamettir. Rüyada tanımadığı ve kimseye de benzetemediği bir insan görmek, rüya sahibinin nefsine delâlet eder. Ve Allahu Teâlâ ona göstermiştir. Bazı kere de bu rüya, rüyayı görenin rızık ve ecelinin son haddinde olduğuna işarettir.

    Bir kimsenin rüyada iki kişiyi bir arada görmesi, korku ve şiddetten emin olmaya alâmettir. Eğer üç kişi görse, bu kere, rüya sahibinin haram şeylerden kendisini muhafaza etmesine delâlet eder. Rüyada tanıdık birini görmek, ondan veya ona benzer birisinden bir şey almaya; kendisinin o adamdan sevdiği ve hoşlanmadığı bir şeyi aldığını görmek, ondan ümit ettiği bir şeyi elde etmeye işarettir.

  2. rüyada tanıdık kişiler tarafından alnıma h harfi yazıyorlardı bunu nasıl yorumluyorsunuz cevabınızı beklıyorum şimdiden teşekür ederım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir