Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama GelirRüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Erkek için bu rüya çok fazla görülmez ama özellikle bayanlar böyle rüyaları oldukça fazla görürler. Birde rüyanızda çocuğun cinsiyeti de rüyanızda çıkıyorsa bu dahada yorumları değiştirecektir. Neyse fazla uzatmayayım rüyada olduğunu görmek nedir neye işarettir açıklaması nasıl yapılmalıdır. Tabiri yaparken diyanet verilerini de ele alacağız ama genelde her yerde aynı yorumlar çıkacaktır.

Son olarak şunları da söylemek gerekir ki karnınız ne derece büyük o bile etkileyecektir tabirleri. Genel anlamda bakıldığı zaman çok güzel ve iyi bir rüyadır. Şansa berekete ve hayırlı işlere yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görmek ne demek
İleriye dönük artacak olan kazancınızı, mal ve mülkiyet edineceğinizi işaret etmektedir. Rüyada karnınız diğerlerinden daha şişkin görünüyor ve taşımakta zorlanıyorsanız, yakın zamanda sırtınıza yük olan sorunlarınızı ve sorumluluklarınızı atlatacaksınız. Rüyada hamile bir kadın görmek rüya sahibinin yakında bir evlat sahibi olacağına yorulurken, diğer bir tabire göre rüya sahibi beklenmedik bir yerden sevindirici bir haber alacaktır.

Rüyayı bekar bir kimse görüyorsa başarıya, evli bir kimse görüyorsa bu güzel bir haber demektir. Eşinin hamile olduğunu gören erkeğin gelirinde artış olur.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek
Evli kimse için hanesinde bolluğun ve bereketin artacağına işaret eder. Bekar birinin bu rüyayı görmesi ise muradına ermeye, dünya evine girmeye, hayallerinin gerçek olacağı anlamına gelmektedir. Çektiği zorlukların sonunda ulaştığı galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği mevkiye, umudunu kestikten sonra hak ettiği mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek beklediği ganimete, uğraş vererek hayalini kurduğu mutluluğa işaret ettiği söylenir.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek
Bereketli ve başarılı bir döneme işarettir. Mevki açısından önemli gelişmelerin olacağına işaret olarak algılanan rüyada erkek çocuk görmek, yakın zamanda oldukça çok istediğiniz bir konuda iyi haber almanız anlamına da gelebilir.

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek
Kişinin ailesi ya da arkadaşlarından birinin çocuk haberi alacağına ve bunu kişiyle paylaştığında çok mutlu olacağına tabir edilir. Rüyada ikiz bebek hamile olduğunu görmek kişi erkek ise büyük miktarda bir kazanç elde edeceğine ve bu kazanç ile yapacağı doğru yatırım sonucunda gelirinin kat kat artacağına işarettir. Eğer kişi kadın ise yakın zamanda evli değilse bir kısmeti olacağına bu kişi ile önemli adımlar atacaklarına tabir edilir.

Rüyada hamile olduğunu duymak ve ağlamak
Evli kimsenin bu rüyayı görmesi yakın zamanda bir bebek sahibi olacağına, çekilen özlem ve hasretin biteceği anlamına gelir. Evlat istemeyen kimsenin bu rüyayı görmesi ise, işlerin istediği gibi ilerlemeyeceği anlamına gelir. Bekar kimse için yanlış işlere yönelmeye, hata yapmaya işarettir.

Rüyada hamile olduğunu gören erkek
Bir erkeğin kendini rüyada hamile olduğunu görmesi, yaptığı işte başarıya ve bir iş projesine ortak olmaya veya baba olmak istediğine delalet eder. Bir kadın için, öncelikle anne olmaya, sevinç ve neşeye yorumlanır.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek
Rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da kadın ve evli ise o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder. Hamile olduğunu görmek ve rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmek, doğacak çocuğun kız olacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği kaybetmek
Çok uğraşılan çok istenen bir konunun sonucunun kötü olması anlamına gelebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.