Rüyada Verem Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada verem olmak ne demek? Kişinin rüyasında tüberküloz olduğunu görmesi rüya yorumcularına göre nasıl yorumlanır?

Rüyada verem olmak ne demek?

Bir zamanlar dünyayı etkisine alan ve yüzbinlerce insanın ölmesine yol açan verem hastalığı nadiren de olsa rüyalarımıza girmektedir. Bu hastalık her ne kadar insanların gücünü ve kuvvetini yok etse de rüyanın yorumunda durum böyle değildir. Bazı tabirciler farklı şekillerde yorumlasalar da geneli için iyi bir rüya olarak değerlendirilir.

  • Rüyada verem olduğunu görmek: Rüya sahibinin kendisinin verem olduğunu görmesi, o kişinin işine daha sıkı sarılacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya kişinin maddi durumunun eskisine nazaran daha iyi olacağını ifade eder.
  • Rüyada verem olmak: Rüya görenin verem olması bazı rüya yorumcuları içinde iş hayatında sorunlar, maddi sıkıntı anlamına gelir. Eklemek gerekirse bu rüya kişinin sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına işarettir.
  • Rüyada veremli hasta görmek: Rüya görenin rüyasında veremli hasta görmesi o kişi hakkında bilgiler vermektedir. O kimsenin ince ve hassas bir yapıya sahip olduğunu ifade eder. Veremli birini görmek, aynı zamanda zeki olduğu hakkında da işaretler verir.
  • Rüyada tüberküloz olduğunu görmek: Rüya sahibinin tüberküloz olduğunu görmesi hayırlı değildir. Çeşitli sıkıntılarla karşılaşacağı ve bunları atlamak için bir süre uğraşacağı anlamına gelir.

Verem rüyalarının bir çoğu iç sıkıntısıyla tabir edilir. Kişi yakın bir zamanda kendisinin çok sıkılıp kederleneceği durumlarla karşılaşacak demektir. Bu bakımdan yorumlarda genellik hayırlı değildir. Bazı tabircilerde verem için ümitsizlik olarak yorumlar yapmışlardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir