G Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

Son Güncelleme: 27.01.2021 17:06

G harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda, gülmek, gözyaşı, gebelik, güvercin gibi g harfi başlayan rüyaların anlamlarını ve yorumlarını bulabileceksiniz.

Rüyada gri görmek: Kasvet, gam, kederdir. Renk güzel ise kısmettir. Görüldüğü eşya ile yorumlanır.

Rüyada karın guruldaması görmek: Rüyada mide veya karın guruldaması ev halkı, çoluk çocuğu arasında meydana gelecek münakasa ve mücadeleye ve akrabaları arasında meydana gelecek kıskançlığa işaret eder.

Rüyada görümce görmek: Rüyada görümce veya baldız görmek, doğum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katılacağına işarettir. Görümce ve baldız ayni zamanda eve girecek yeni bir neşeye ve sevince de yorumlanır.

Rüyada gök gürültüsü görmek: Yağmursuz gök gürültüsü kıtlık, korku ve üzüntüye; hidayet bulmaya, tövbe etmeye, bir vesileyle gelecek önemli uyarıya, yağmurlu gök gürültüsü bolluk ve berekete, müjde ve sevince delalet eder.

Rüyada gıdıklamak görmek: Kişinin düşüncesiz hareketleri yüzünden başkalarının sıkıntıya düşeceğini işaret eder. Bir kimse rüyada birisinin kendisini gıdıkladığını görse, o adam ile onun mesleği arasında perde olur.

Rüyada geyşa görmek: Rüyada Japonya’da bulunduğunuzu bir geyşa ile arkadaş olduğunuzu veya onu misafir ettiğinizi görmek, mutlu bir hayata erişip sıkıntılarınızı üzerinizden atacağınıza, yeni arkadaşlar edineceğinize işarettir.

Rüyada geometrik şekiller görmek: Rüyada üçgen, beşgen gibi geometrik şekiller gören kişinin çok yakında başına üzücü bir olay gelecek ve bu olayın nedeni rüyayı görenin bizzat kendisi olacak demektir.

Rüyada geçmiş görmek: Kişinin rüyasını çok iyi değerlendirmesi ve ona göre yorum yapılması önemlidir.

Rüyada gaf görmek: Uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa delalet eder.

Rüyada gangster görmek: Rüyasında gangster gören bir kimsenin hayatının ve geleceğinin güven altında olduğuna işarettir. Rüyasında gangsterler tarafından yolunun kesildiğini ve soyulduğunu görmek eğer tüccar ise islerinin bozulacağına, memur ise, amirlerinden kötü sözler işiteceğine, halk-tan biri ise, fena bir haber alacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir