Rüyada Günlük Görmek

Rüyada Günlük Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin yaşadığı şeyleri o gününün tarihini vererek günü gününe anlattı ve yazdığı yazı biçimine günlük adı verilmektir. Bazı yerlerde hatıra defteri olarak da ismi geçmektedir. Günlüğün rüyada görülmesi, endişeli bakış açınızı ifade eder. Yaptığınız bazı şeylerden ötürü kendi iç dünyanızda bir pişman olma duygusunun sembolü olabilir.

Rüyada günlük görmek, yeni arkadaşlıklara, başkalarının yardımıyla yapacağınız işlere delalet eder. Rüyada günlük yazdığını görmek, işiniz gereği kalabalık bir topluluğa katılacağınız anlamına gelir ve işinizde pek iyi gitmeyen sorunlar bu ortamda yapacağınız sohbetler sayesinde düzelir. Rüyada günlük yazmak, etrafınızda olup biteni yanlış anladığınızı ve yanlış kararlar verdiğinizi gösterir. Bu tür hataların ölümcül olabileceğini ve oldukça tatsız sonuçlara yol açabileceğine delalet eder.

Rüyada günlük okumak ise, ilginç biriyle tanışacağınız anlamına gelir. Onunla tanışmak size birçok yararlı bilgi ve birikim katacak demektir. Bir başka anlatıma göre günlük okuduğunu gören kişi, yakını sayesinde yeni bir dostluk kurar ve arkadaşınızın size vereceği görüşler sayesinde kafanızdaki sorunları çözeceğinizi gösterir.

Günlük defteri rüyada görülürse, arkadaşınıza maddi olarak yardım edeceğinize ve bu kişinin sorunlarını azaltacağınıza işarettir. Size ait olmayan başka birinin günlüğünü okumak, bitirmeniz gereken bir işiniz olduğunu gösterir, bu işte yakın arkadaşınızın görüşünü alırsınız ve işinizi başarıyla teslim edeceksiniz demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir