Rüyada Garnizon Görmek

Son Güncelleme: 24.09.2020 14:33

Rüyada Garnizon Görmek Neye İşarettir?

Bir şehri savunmak için içerisinde veya çevresinde yer alan askeri birliklerin tümüne verilen isim olan garnizon rüyada görülürse, kötü veya iyi önemli haberler alacağınız anlamına gelir.

Her zorluğu bir meydan okuma olarak görecek ve kararlı bir şekilde hedeflerinize doğru ilerleyecek mutlu olacaksınız. Böyle bir tutum sizi kısa sürede öne çıkaracak ve kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayacaktır.

Rüyada garnizon görmek, iş arkadaşlarınızla ve ailenizle uyum içinde olmaya, ihtiyacı olanlara yardım etmeye, başkalarıyla bir şeyleri paylaşmaya alamet eder.

Rüyasında bir askeri garnizonda olduğunu görmek, daima selametle ve iyilikle yorumlanır. Garnizonda askerler arasında oturarak dinlendiğini gören kimsenin yapacağı işi iyi düşünmesi gerekir. Eğer talimde ise, is için seçeceği ortaklarının iyi ahlaklı olmasına dikkat etmesi, koğuşta yatıyorsa, esinin ve çocuklarının sözlerine dikkat etmesi ve isini ona göre düzenlemesi, eğer terhis olduğunu ve tezkere alarak garnizondan ayrıldığını görmüş ise, hayatta başarılı olacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir