N Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

Son Güncelleme: 06.01.2021 00:20

N harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda namaz, nikah, nişanlanmak, nehir gibi n harfi ile başlayan rüyaların yorumlarını bulacaksınız.

NAKİBUL EŞRAF: Rüyada nakibüleşraf olan bir kimseyi görmek “Andolsun ki, Allah İsrail oğullarından sapasağlam söz almıştı. Biz içlerinden (ve nakiybelerinden) on iki de kefil dikmiştik. Allah (onlara) demişti ki “Ben muhakkak sizinle beraberim…” maide, a. 12 mealindeki ayeti kertmeye göre, müjdeye ve düşmana galip gelmeye işarettir.

NAKKAŞ: Rüyada bir yeri nakışlayan bir kimseyi görmek, ayağının veya kolunun kırılacağına, yolda dikkatli yürümesi gerektiğine işarettir.

NIŞADIR: Rüyada nişadır görmek, günahla yorumlanır. Rüyasında çarşıdan nişadır satın aldığını görenin, bir günah işlemiş olduğundan tövbe etmesi gerekmektedir.

NİŞANGAH: Rüyada nişangâh görmeniz veya o hedefe atış yapmanız, sizle rekabet edecek olan kimselere karşı onların oynadığı aynı taktiği uyguladığınıza ve onların planlarını çürüterek başarınızı sağladığınıza işarettir.

NÖBETÇİ: Kişinin iş ile ilgili olumlu haber alacağına ve bir fırsatla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada, düşmanın geleceği yerlerde nöbet beklemek ibadette devama ve Allah’ın (c.c) emirlerini yerine getirmeye, Sünnet-i Saniyeye uymaya, Allah Teala Hazretleri’nden korkmaya işarettir. Bir kimse rüyada kendisini nöbet beklediğini yahut cihada çıktığını görse, o kimse hayırlı ve doğru yola tabi olur.

NUMUNELİK: Rüyada bazı numunelik eşyaları incelediğinizi görmek, sizinle ticari bir münasebet kurmak isteyen bazı firmaların bugün yarın iş yerinize geleceklerine ve onlarla anlaşırsanız oldukça faydalı bir kazanç kapısı açılacağına delalet eder.

NUR SURESİ GÖRMEK: Rüyada Nuh süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; düşman üzerine galibiyete, ahlaksızlık ve kötülüğü iptal etmeye ve insafı meydana çıkarmaya işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir