Rüyada Nefes Görmek

Bu sayfada

Rüyada Nefes Görmek Ne Anlama Gelir?

Sizleri rüya esnasında bile sıkıntıya sokacak terlemenize sebep olacak rüyalardan biriside, rüyada nefes görmektir. Peki rüyada nefes görmenin anlamı ve yorumu ne demek? Rüyada görülen nefes neye işarettir? Tüm sorularımızın açıklaması bu yazımızda arkadaşlar.

Rüyada nefes görmek, canınızı sıkacak durumların olacağına, sabrederseniz bir süre sonra bu sıkıntılardan kurtulmak için çareler bulacağınıza delalet eder. Ayrıca iş hayatınızda başarılı dönemlere gireceğinize, yaşantınızın değişeceğine, insanlar tarafından sevilme gibi çeşitli manaları vardır.

Rüyada hızlı hızlı nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir.

Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır.

Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların takdirini kazanacaksınız. Rüyada nefesin kokması, tuzağa düşme ihtimaliniz olduğunun işaretidir. Rüyada sık sık nefes almak, can sıkıntısına yorumlanır.

Rüyada nefesinizin kesildiğini görmek; bir hastalığa tutulacağınıza yada eşyalarınızı değiştireceğinize veya çocuk sahibi olacağınıza, birinin son nefesini vermek üzere olduğunu görmek; tanıdığınız birinin ölüm haberini alacağınıza işarettir.

Rüyada Nefes Darlığı Görmek

Rüyada nefes darlığı çektiğini görmek, bulunduğunuz yerden başka yere taşınma gibi durumların olacağı yorumu yapılmıştır. Başka anlatımda ise çok sıkıntılı süreçlerden sonra feraha kavuşmaya işaret eder denilmiştir. Rüyada nefes darlığı çeken birini görmek yani başkasının nefes darlığı çekmesi, sıkıntılarınızdan yine kendi imkanlarınızla kurtulacağına işarettir.

Yeni bir yere taşınacağınıza, bir rivayete göre sıkıntılı günlerin atlatılacağına işarettir. Bazılarına göre, rüyada nefes darlığı çektiğinizi görmek, sermayenizin azlığı yüzünden bazı ticari islerinizi gereği gibi çeviremediğinize ve bu yüzden başkalarından yardim isteyerek, onları da ticaretinize ortak etmek durumunda ve zorunda kaldığınıza, bu da kazancınızın bölündüğüne işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi içtn bir şeyden usanmaya ve can sıkıntısına işarettir.

Rüyada Nefessiz Kalmak

Rüyada nefessiz kaldığını görmek, iş hayatınızda aniden büyük başarılar elde edeceğinize ama bu sizi değiştirip etrafınızı küçümseyen duygulara gireceğinize işaret eder. Görülecek çeşitli olaylar ile hatasını anlayıp düzeltmeye delalet eder.

Rüyada Nefes Alamamak

Hep iyi şeyler düşündüğü hatta sevdiği birisi tarafından, iş hayatında çeşitli sorunlar yaşayıp ondan uzaklaşmaya delalet eder. Bu kişinin sizi büyük üzüntüye boğacağına ve artık onunla ilgili düşüncelerinizin değişeceğine işaret eder.

Rüyada Nefes Nefese Kalmak

Rüyada nefes nefese kaldığını görmek, hayalini kurduğunuz şeylerin yakında olacağına, yaşadığınız sorunlardan tamamen kurtulmaya delalet eder.

İlgili Makaleler

Yukarıda yazılanların hepsi soluk görmek rüyası ile benzer olduğu için soluğu rüyanızda görürseniz yine buradakileri okuyabilirsiniz.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir