Rüyada Nakış Görmek

Son Güncelleme: 02.10.2020 22:38

Rüyada Nakış Görmek, Rüyada Nakış İşlemek Ne Demek?

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada nakışçı görmek, sünnet-i Saliha’ya işarettir. Bazen de nakışçıyı görmek, hileye işarettir. Tas nakışlayıcısını görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakir nakışçısını görmek düşmanlığa ve baş ağrılarına, altın ve gümüş nakışlayıcısını görmek, açık ve aşikar bir hikmete ve bir isi layıkıyla yapmaya işarettir. Nakışçı görmenin, dünya mağrur ve meftun olan ve kadınları süsleyen bir kimseye işaret edeceği seklinde tabir edilmiştir.

Rüyada nakış işlediği görmek, sabırlı ve iyi kalpli bir insan olduğunuza bu yeteneğinizin faydasını göreceğinize alamettir. Rüyada nakış işleyen birini görmek, sünnet-i seniyeye uyan kimseye işaret eder. Rüyada nakış işlemek, sabır ve irade gücüne, emek ve göz nuruyla hak edilen sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Bekâr erkeğin nakışlı şeyler görmesi, evlenmesine işarettir. Taş yahut mermere nakış yapmak, cahil kimselere hile yapmaya işarettir. Rüyada nakış görmek, size süs çok yakıştığı halde kendinize bakmadığınıza işarettir.

Rüyada ibrişimle bir nakış işlediğinizi veya işleyen birini görmeniz, büyük bir kimseden hayırlı bir yardım göreceğinize, fakir iseniz oldukça bol bir hayata kavuşacağınıza, zengin iseniz daha da zengin olacağınıza delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir