Rüyada nişanlanmak ne anlama gelir?

Son Güncelleme: 30.12.2020 06:08

Rüyada nişanlanmak ne anlama gelir? Rüyada nişan görmek sayfamızda, sevdiğiniz kişilerden güzel haberler almak ve karşınıza çıkacak olan yeni fırsatların habercisidir.

Rüyada nişanlanmak, tıpkı gerçek anlamda hayırlara vesile olduğu gibi rüyada görülmesi de aynı şekilde karşılanır. Rüyada nişan görmenin anlamı, bekarların evlenmesi demekken, evli olanlarında sosyal çevresinin genişlemesi demektir.

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.

Rüyada nişanlı görmek veya nişanlısını güler yüzlü görmek sevinçli haber ve gelişmelere, onu asık çehreli görmek, evli ve bekar kimseler için üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak; sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadığın biri ile nişanlanmak; bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza, tanımadığınız iki insanın nişanlandığını görmek; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, güzel bir haber alacağınıza işarettir. Nişanın atılması pek iyiye yorulmaz. Rüyada bir nişana giden kişi yeni şeyler öğrenecek, nazlim.net yeni insanlarla tanışacak demektir. Rüyada nişanlandığını görmek beklediği fırsatın geleceğine yorumlanır.

Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.

Rüyada tanınmayan birisi ile nişanlandığını görmek, ummadığı yerden yardım göreceğine, nişanlandığı kimseyi tanıyorsa mutluluğa ve sağlığa işarettir. Nişanın bozulması ise hayırlı yorumlanmaz. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir insanın nişanlandığını görmesi, bekar için evlenmeye; evli için, zor bir duruma düşeceğine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir