Rüyada Nazar Görmek

Son Güncelleme: 10.09.2020 11:08

Rüyada Nazar Görmek Ne Anlama Gelir?

Kendine nazar değdiğini görmek kötü niyetli birinden canına yahut malına küçük bir zarar isabet etmesine; Rüyada nazara uğramak, önemsiz birtakım şeyleri kendinize dert ederek, sıkıntıya düşünüyorsunuz demektir. Rüyada nazar değmesi gerçekleri yansıtır. Kişi dikkatli olmalıdır.

Rüyada kendinize nazar degdigini görmek, hafif bir kaza geçireceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendisine nazar degidiginl gören kimse, küçük bir kaza atlatir.

Rüyada Nazarlık Görmek

Rüyada Nazarlık Görmek

Nazarlık görmek sevinçli haber ve gelişmelere, Boncuk vb. şeyleri nazarlık olarak takındığını görmek hurafeye; Nazarlığı muska yahut istiaze (sığınma) duaları bulunur halde takmak emniyet ve güvene delalet eder.

Rüyada nazarlık görmek , takmak veya asmak, birbirini kovalayan çok iyi müjdeli haberlere yorumlanır. Rüyada (Masaallah) yazılı ve benzeri nazar değmemesi için kullanılan şeyleri görmek, birbiri ardınca müjdeli haberler alacağınıza delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen nazarlık, hastalığa, islerin durmasına ve kedere düşmesine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir