Rüyada Nabız Görmek

Rüyada nabız görmek, nabız ölçmek ne demek? Rüyada görülen nabız, işlerinize ve sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemi işaret eder.

Rüyada Nabız Görmek, Nabız Ölçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nabız görmenin anlamı, normal atması veya atmamasına göre değişik göstermektedir. Eğer nabzınız düzgün bir şekilde atıyorsa sağlıklı olmaya yüksek veya az çıkması da sağlık sorunlarına, aşırı yemeye, düzensiz uyku ve gıda alımına işarettir. Nabız rüyasının yorumu şu şekildedir.

  • Hakka hukuka uygun değil de şeytanın istediklerini uygun hareket etmek.
  • İşinizi dikkatli yapmak.
  • Sağlığınıza özen göstermemek.
  • Üzülmek.
  • Kötü zamanlar geçirmek.

Rüyada nabız, işlerinize ve sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemi işaret eder. Rüyada nabız ölçmek, kendinize zaman ayırmanız gerektiğine, sizi heyecanlandıracak girişimlerde bulunmanıza ve endişeye delalettir.

Rüyada nabzın düzenli atması, sağlıklı bir hayat sürmeye, yükselmesi veya düşmesi ise, stresli ve heyecanlı bir yaşama, yediğine içtiğine dikkat etmemeye yorumlanır.

Rüyada nabız görmek, kuşkucu bir insan olacağına, her şeyden herkesten şüpheleneceğine, şeytanın içimize düşürdüğü kuşkulara kapılacağımıza işarettir.

Rüyada nabız atışını görmek, yakınlarınızdan veya ailenizden sağlıkla alakalı haberler alacağınıza yorumlanır.

Rüyada nabzın hızlı atması, hayatınıza renk geleceğine, hareketli ve mutlu bir yaşama adım atacağınıza alamettir.

Rüyada başka birinin nabzına bakmak, iş hayatınızdaki hedef ve hayallerine ulaşmak için zevklerinizden, eğlendiğiniz durumlardan vazgeçeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada nabzınızı tuttuğunuzu ve nabzınızın attığını duymanız, son günlerde kalp işleri ile fazla meşgul nazlim.net olduğunuza ve bu yüzden başınıza beklenmeyen isler açılarak üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada nabzın attığını hissetmek, sağlık haberleri almayacağına delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada nabız dinlediğini görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir