Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek, sizin zarar görmenizi engelleyen ve sizi koruyan birisinin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Naftalin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada naftalin görmenin anlamı, elinizdekilerin değerini bilmek, tutumlu olmak ve boş yere para harcamamak demektir. Naftalin rüyasının yorumu şu şekilde açıklanabilir.

  • Güvende olmak.
  • Tehlikelere karşı korunmak.
  • Devlet memurlarıyla iş yapmak.
  • Bir yerlerden yüklü bir miktarda miras kalmak.
  • Maddi yardım almak anlamına gelir.

Rüyada naftalin görmenin anlamıRüyada naftalin görmek, sizin zarar görmenizi engelleyen ve sizi koruyan birisinin varlığına işaret etmektedir. Güvenliğinizin emin ellerde olduğunun da belirtisidir.

Rüyada görülen naftalin, malı muhafaza etmeye ve onu gereği gibi kullanmaya işarettir. Rüyada naftalin kokusu duymak ise, yaşamanızda başınıza güzel şeyler geleceğine, ömrünüzün sonuna kadar sevinçli ve huzurlu bir şekilde yaşayacağınıza alamettir.

Rüyada naftalin yemek, sizin için hayırlı olmayan bir dizi olayların başınıza geleceğinin belirtisidir. Kavgalar, kötü şekilde ayrılmalar, hiç hoşunuza gitmeyecek kötü olaylar demektir. Rüyada naftalin yediğini görmek, herkesin sizi ayıplayacağı bir iş yapacağınıza, insan içine çıkamayacağınıza delalettir.

Rüyada naftalin almak, çevrenizde olan arkadaşlarınızın sizi seven, saygı duyan ve size karşı bir yanlışı olmayacak kimseler olduğuna işarettir. Tüm bunlara rağmen ailevi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada elbiselere naftalin koymak, eski hatıralarınızın gözünüzün önüne geleceği olaylar yaşayacağınıza, bunlardan dolayı üzüntü duyacağınıza delalettir. Ayrıca iş hayatında yeniliklerle karşılaşabilirsiniz de demektir.

Rüyada elbiselerinizi naftalinlediğinizi görmek, geçmişteki yaptığınız hataların sizi daima huzursuz ettiğine işarettir. Naftalin görmek bir rivayete göre de bir büyüğünüzden çok miktarda yardım göreceğinize yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir