Rüyada Nişasta Görmek

Rüyada nişasta görmek, bekarlar için şaşalı bir evlilik, evliler için ise yuvasında mutluluk, bolluk ve bereket demektir.

Son Güncelleme: 30.12.2020 16:51

Rüyada Nişasta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nişasta görmenin anlamı, rüya tabircilerine göre, rüyayı gören kişinin kafasının rahat olması, canını sıkacak durumların olmaması, mutlu bir hayat yaşaması demektir.

Rüyada nişasta görmek, bekarlar için evlilik, evliler için ise yuvasında mutluluk, bolluk ve bereket demektir. Ayrıca şaşalı bir şekilde yapılacak evliliğe işaret etmektedir.

Nişasta görmenin yorumu şu şekildedir:

  • Mutlu bir hayat yaşamak.
  • Bekarlar için evlilik yapmak.
  • Bolluk ve bereket içinde olmak.
  • Gösterişli bir düğün töreni yapmak.
  • Yakınlarınızla tartışmak.

Tahıl yahut patatesten elde edilen nişasta görmek, safi mala, hoş geçime, emeğin karşılığını almaya yahut debdebeli bir evliliğe delalet eder. Nişasta görmek, evlilik işareti olarak yorumlanır.

Olumsuz şekilde tabir etmek gerekirse, yakınlarınızla tartışacağınıza ve aranızın açılacağına işaret eder. Nişasta yediğini görmek arkadaşlarınız arasında sizin kötülüğünüzü isteyenler var demektir.

Çok ses getirecek, gürültü ile yapılacak bir evliliğe delalet eder. Bazılarına göre ise, rüyada nişasta veya nişasta helvası görmek ve yemek, çok sakin ve durgun bir hayatiniz olduğuna, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayıp kendi halinizde bir hayat yaşadığınıza işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir