Z Harfi İle Başlayan Rüya Tabirleri Yorumları

Z harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları sayfamızda, zemzem, zengin, zarf, zenci, zil gibi z harfi başlayan rüyaların anlamı ve yorumu tabir edilecektir.

ZERDE: Rüyada zerde görmek yakında evinizde veya akrabalarınızdan birinin evinde bir düğüne veya bir ziyafete davet edileceğinize işarettir.

ZEBRA: Rüyada zebra görmek, çeşitli projeleriniz arasında hangisini önce uygulayacağınızı bilmemeğe, tereddüt etmenizin ise islerinizin aksamasına sebep olduğuna delalet eder. Maceraya düşkün birisiniz ve kendinizi sürekli riske atıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

ZEBANİ: Rüyada zebani görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinizi haber verir. Sıkıntı ve işlerin yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek, o kimsenin bazı günahlar işlediğine ve bundan ötürü vakit geçirmeden tövbe ve istiğfar etmesi gerektiğine işarettir.

ZARİYAT SURESİ: Rüyada Zariyat suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu veya üzerine okunduğunu görmek, yeryüzündeki bitkilerden rızıklanmaya, yakınları ve komşularıyla iyi geçinmeye işarettir. Zariyat suresini rüyasında okuyan veya okuyanı dinleyen kimse, Allah (C.C) tarafından iyi yola doğru yönlendirilir. Güç islerini kolaylaştırır. Bu kişi bekarsa evlenir.

ZAMPARA: Rüyada zampara görmek, çok yoğun bir iş yaşamınız olduğuna, işleriniz dışında bir şeye vakit ayıramadığınızı bildirir. Rüyada kadınlara düşkün zamparalık yapan bir kimseyi görmeniz, bir kimse tarafından iftiraya uğrayarak başınızın derde gireceğine, fakat sonradan mesele aydınlanarak bu suçtan kurtulacağınıza işarettir.

ZAFERAN: Rüyada görülen zaferan, kendisinde ölüm haberi bulunan ferahlığa işarettir. Rüyada zaferan görmek, yapacağı bir is için verilecek zamana işarettir. Bazen zaferan, ferahlık, sevinç ve bu gibi yerlerde kadınların toplanmasına işarettir. Rüyada zaferan görmenin anlamı, sevindirici haberlere veya yabancı insana işarettir. Rüyada görülen zaferan, iyi şekilde methedilmeye ve güzel isme işarettir. Rüyada zaferan görmek, İnsanın vücudunda ve elbisesinde lekesi ve rengi belirmemiş olan zaferan hayırla ve güzel isimle anılmaya, Rengi elbiseye etki yapmış olan zaferan hastalığa, Zaferan öğütmek şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir