Rüyada Zina Görmek

Rüyada Zina Yapmak Ne Anlama Gelir?

Evli bir erkeğin yada evli kadının kendi eşinden başkasıyla kurduğu cinsel ilişkiye zina demektedir. Yada evli olmasına gerek olmadan yani evlilik bağı olmadan bir başkasıyla kurulan ilişki zina olarak adlandırılmaktadır. Toplumumuzda oldukça fazla yapılan ve günah olan zinanın rüyada görülmesine bakacağız burada.

Rüyada Zina GörmekPeki rüyada zina yaptığını görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında zina ile ilgili bir şey görürse bunun açıklaması ne demek? Rüyada görülen zina ile ilgili tüm sorulara cevaplarımız burada.

Birbirinden zıt şekilde anlamlar içerecek şekilde bu rüyayı yorumlayan tabirciler daha çok haram mal, hırsızlık ve hainlik üzerinde durmuşlardır.

Rüyada zina etmek hırsızlık yapacağına veya kendisine güvenen birisine hainlikte bulunacağına delalet eder. Zina edilen kişi tanınmayan bir fahişe ise o zaman hayra yorulmuş fakat tanınan birisi ise bu sefer haram mal yemek, hırsızlık yapmak yada çok sevdiği birisine hainlik yapıp onu sırtından vuracağına işaret edilmiştir.

Birisi rüyasında çok güzel bir bayanla zina ettiğini görürse o zaman malını koruyacağına fakat yakın tanıdığı birisinin hanımıyla zina ederse de o kişinin malından hırsızlık yapacağına işarettir.

Çok güvendiğiniz, kendisinden emin olduğunuz yada alim olarak nitelendirdiğiniz birisinin zina yaptığını görmek yada duymak, o kimselerin bilgiler yada ilim öğrenmek için birilerine müracaat edeceklerine delalet etmektedir.

Zina ile ilgili bazı yorumcular, rüyada zina olayını işlemenin hacca gitmeye işaret ettiğini söylemişlerdir. Bazı tabirciler ise uzun ve mutlu hayata başkaları ise güvendiğiniz birisinin size ihanet edeceğini söylemişlerdir.

Rüyada Zina Yapmak ve Pişman Olmak

Rüyada zina yaptığını ve pişman olduğunu görmek, seni zor durumda bırakan sıkıntılardan ve sorunlardan yakında kurtulacağına delalet eder. Ticaret hayatınızda büyük kazançlar elde edeceğinize, aile ile sorunları varsa bu sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir