Rüyada Zarar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zarar Görmek

Rüyada her hangi bir sekilde zarar ettiğini görmek, doğru yolda olmadigina, günahlari için tövbe etmesi gerektigine delalet eder.

Rüyada Zarar GörmekRüyada zarar ve ziyan etmek, dünyada işlediği günahlara işarettir.

Zarar ve ziyan insanın işlediği günaha; İnsana erişen zarar ve musibet hastanın vefatına, yoksulluk ve manen kör olmaya, insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder.

Zarar rüyalarının tam tersi çıkar. Bir kimsenin rüyada zarara ugradigini görmesi, itikadirun bozukluguna yahut hidayetten sonra küfürüne isarettir.

Rüyada Ziyan Görmek

Bu türden rüyalar tersinin çıkması şeklinde yorumlanabilir. Birde ziyan ne ile alakalı olmuştur yorumu yaparken ona bakılarak değerlendirilir. Rüyasında birisinin ziyan durumuna düşmesinin anlamı ve yorumu nedir açıklamaya çalışacağız.

Rüyasında bir kişi ticari hayatında ziyan ettiğini görürse bu onun günahına işaret eder. Fakat rüyasında birisi uğradığı zarar ve ziyandan kurtulduğunu görürse, kötü şeylerden kurtulup iyi durumların başına geleceğine, hasta ise hastalığından kurtulup iyileşeceğine işaret eder.

Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Rüyada herhangi bir şekilde ziyan ettiğini gören, sevineceği bir haberin eşiğinde bulunur, iş hayatında tecrübesi artar.

Rüyanızda parasal olarak bir ziyan yaşarsanız, paranın değeri kadar elinize para geçecek demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir