Rüyada Zift Görmek

Bu sayfada

Rüyada Zift Görmek Ne Demek, Neye Çıkar?

Rüyada Zift Görmek

Sabır gösterilmesi gereken durumlar olacağına işaret eden rüya zift görmek ne anlama gelir? Birisi rüyasında zift görürse bunun açıklaması ve yorumu nedir? Zift ile alakalı rüyaların tabirleri burada.

Zift ve siyah boya kaçınılacak şeylere, mala, kazanca, tövbe etmeye, bir şeyde sebat etmeye, gemi ve nakışlı şeylere, ziyarette bulunmaya delalet eder.

Rüyada zift görmek, kötü şeylerden, kaçınmaya yorumlanır. Bir rivayete göre zift, mala da delalet eder, İbni Şirin’e göre; her siyah olan şey maldır. Zifti bazı tabirciler kazançla yorumlamışlardır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zift kaçınılacak şeylerden korunmaya ve ziyarete işarettir. Bazen zift mala işarettir. Bazen de zift, kazanç ve tövbeye işarettir.

Rüyada Zift Kusmak

Rüyada ağızdan zift çıkması, hayatınızda yolunda giden yada gitmeyen şeylerin değişeceğine delalet eder. Kısa aile ve iş hayatınızda, maddi durumunuzda değişimler olacak demektir.

Rüyada Zift Temizlemek

Rüyada siyah bir zifti temizlediğini görmek, hayatınızda olan negatif şeylerden kurtulacağınıza, el açıp tövbe edip günahlardan kurtulamaya delalet eder.

Rüyada Zifte Basmak

Rüyada ayağa yada ayakkabıya zift bulaşması zifte batmak, iş yada aile hayatında dönülmesi imkansız çok zor olan çeşitli sorunlarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Ziftli Asfalt Görmek

Hayırlı bir yolculuğa çıkılacağına fakat kendisini zor zamanların beklediğine, çeşitli dedikodular ile kötü günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Zift Aktığını Görmek

Rüyada bir yerden yada evden zift aktığını görmek, çok üzüleceğinizi, sıkıntılı zor zamanlar geçireceğinizi, acı çekeceğinize işarettir.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir