Rüyada Zülüf Görmek

Rüyada Zülüf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen zülüf, hayırlı bir çocuğa, hastalıktan şifa bulmaya, mala, iki zülüfün birden görülmesi iki hayırlı oğul evladına, birinin zülfünü (favorisini) yolmak ondan ödünç para almaya yahut onun övgüsünü kazanmaya, kadının zülüflerini ve saçlarını örmesi lider olacak bir çocuk doğurmasına ve o yılın bolluk ve ucuzluk içinde geçmesine işarettir.

Kadının saç ve zülüflerinin kalın örgüler halinde birbirine dolandığını görmesi şöhret bulacağı bir iş yapmasına, Kadının saç ve zülüflerini halka göstermesi rezil ve rüsva olmasına delalet eder.

Rüyada bir kadının zülüflerini görmek, hayırlı ve temiz iki çocuğa delalet eder. Rüyasında zülüf gören, hasta ise iyileşir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada iki taraftan görülen zülüfler, hayırlı ve temiz iki erkek çocuğa işarettir.

Rüyada Zülüf GörmekRüyada zülüf görmek, hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada iki tarafta görülen zülüfler, hayırlı ve erkek çocuğa delalet eder. Bazen de zülüf görmek, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Hasta olan bir kimse, rüyada zülüflerinin demirden olduğunu ve uyanıkken zülüflerinin bulunduğu kısmın ağarmasından şikayetçi olan kimsenin, iyileşmesine ve o ağrıdan kurtulmasına delalet eder.

Bazen da zülüf, mal ile tabir edilir. Bir kimse rüyada başkasının zülfünü yolduğunu görse, yolan şahsın yolunan şahıstan ödünç para almasına ve o kimsenin onunla iftihar etmesine delalet eder. Bazı tabirciler, rüyada kendi tüyünü yolan kimse zenginse, servetinin elinden çıkmasına, fakirse, borcunu ödemesine delalet eder, dediler.

Rüyada görülen zülüf, onu taşıyan için mübarek erkek çocuktur. Zülüfü başında gören kimse için maldır. Zülüf, hanımdır. Çok zülüfler, gören kimse için hanımlardır. Kadının rüyada zülüf ve saçlarını örmesi, onun reis bir çocuk doğurmasına ve senenin ucuzluk ve bolluğuna delalet eder.

Eğer kadın zülüf ve saçlarını kalın ve birbirine dolaşmış olduğunu görse, şöhret bulacağı bir iş işler. Kadının saçlarını halka göstermesi onun için rezalet ve rüsvalıktır. Kadının saçının siyahlığı, kocasının halinin güzelliğine ve kocası yanında olan kıymetine delalet eder. Kadının rüyada başını devamlı olarak açık görmesi kocasının kaybolup bir daha ona dönmemesine delalet eder. Eğer kocası yoksa ebediyen evlenmemesine, kadının saçını berrak ve siyah görmesi kocasının mali ile zengin olmasına delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir