Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir?

Kötü şekilde tabiri yapılan rüyalardan biriside rüyada zindan görmektir. Rüyada zindanda olduğunu görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında kendisini zindanda görürse bunun açıklaması ne demek? Hepsini açıklayacağız.

Sonunun çok güzel şekilde biteceğini düşündüğünüz ve onun üzerine hayaller kurduğunuz bir işte başarısız olacağınıza, çeşitli sıkıntılar çekeceğinize işarettir.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada Zindan Görmek

Ömrünüzün kısa olacağına, büyük salgın hastalığa, başınıza gelecek ve sizi üzüntüye boğacak felakete delalet eder. Bir başka rivayete göre ise: Rüyada zindana girmek veya görmek, üzüleceğinize, keder, zarara uğrayacağınıza ve ziyana işarettir.

Zindanın aydınlık veya karanlık olmasıda rüyanın yorumunu değiştirir. Mesela karanlık bir zindan görmek, başınızı ağrıtacak bir belaya yada büyük dert çekeceğinize delalet eder.

Rüyada zindanda mahkum olduğunu görmek; bir konu hakkında yanılgıya düşerek üzüleceğinize, el ve ayaklarınızın zincirle bağlı olduğunu görmek; kedere düşmeye, bu zincirleri çözdüğünüzü görmek; sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atıldığını görmek, işlerinizin çok kötü şekilde bozulacağına, günah işlemeye, maddi anlamda zorluklar çekeceğinize, çeşitli sıkıntılar ile baş başa kalacağınıza işarettir.

İlgili Makaleler

Rüyada Zindan Kapısı Görmek

Rüyada zindanın kapısını görmek, etrafınızdaki insanların iyi olmadığına size zarar vereceklerine, temkinli davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Zindandan Kaçtığını Görmek

Çeşitli sıkıntılar, felaketler, maddi anlamda zorluklar çektikten sonra durumunda bir nebzede olsa düzelmeler olacağına yorulur.

Rüyada Zindancı Görmek

Rüyada bir zindanda olduğunuzu ve zindancıyı görmek, bir ölüm yada mezar yeri kazan birisi olarak yorumlanmıştır. Belki bir ölüm haberi yada başka bir şey olarak yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir