Rüyada Zahire Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 08.09.2020 04:45

Rüyada zahire görmek, ömrünün sonun kadar mutlu olmaya, zenginlik içerisinde yaşam sürmeye, en sıkıntılı zamanlarda bile rahat şekilde günlerini geçirmeye işarettir. Rüyada zahire görmek veya almak ne demek?

Zahire, gerektiği zaman kullanılmak üzere saklanan tahıl ürünlerinin genel adına denir. Bu bağlamda onunla ilgili olan rüyaları burada açıklayacağız.

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada Zahire Görmek

İnsanların zor durumda kaldığı zamanlarda bile ömrünün sonuna kadar yetecek miktarda paraya sahip olmaya, zengin olmaya, mutluluğu doyasıya yaşamaya işarettir. Girdiği işlerde başarıyı yakalamaya, mal ve mülk sahibi olamaya delalet eder.

İnsan istediği her şeyi alamaz, her hayalini kurduğu şey gerçekleşmez ama bu rüyayı görenler için böyle bir durumun olmayacağı dile getirilmiştir. İşte diğer kişilerin kıskanacakları şekilde bir hayat yaşamaya alamet eder bu rüya.

Rüyada Dolu Zahire Görmek

Herkesin sevdiği değer verdiği bir insan olmaya, işinin başarılarla dolu geçeceğine, para gibi maddi sıkıntılarının olmayacağına alamet eder.

Rüyada Boş Zahire Görmek

Biraz zor dönemlerden geçeceğiniz işaret edilmektedir. Ödemelerinizi yapmakta zorlanmaya, ticari hayatınızda kötü sonuçlar almaya, hayallerine bir süre ara vermeye gibi iyi olmayan yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Zahire Bitmesi Tükenmesi

Rüyada zahirenin bittiğini tükendiğini görmek, tedbirli olmanız gerektiğine, mutlaka zor günler için kenarda birikiminiz olmasına, sıkıntılı günler geçirmeye delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir