Rüyada Zebercet Görmek

Son Güncelleme: 29.12.2020 06:19

Rüyada Zebercet Görmek Ne Anlama Gelir?

Zümrüde benzeyen bu değerli taşı görmek dindar, akıllı, cesaret ehli ve asil kimseye, doğru söze, temiz ve helal mala delalet eder.

Rüyada zebercet taşı görmek, hayır ve büyük sevince, menfaat ve mala delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz’e göre, rüyada görülen zebercet taşı, yüksek, asil, kuvvetli ve sözünde sadik bir arkadaşa veya helal mala işarettir.

Rüyasında birinin kendisine bir zebercet taşı verdiğini gören, başkalarına menfaat sağlar. Bir zebercet taşı bulduğunu görenin eline helal mal geçer.

Kendisine ait olan bir zebercet taşını kaybeden, malından zarar görür, bir kadın ile bir erkeğin kendisine birer zebercet hediye ettiklerini gören o ikisi aracılığı ile bir kadınla tanışır.

Bir kadın kendisine bir erkeğin zebercet taşlı bir mücevher hediye ettiğini görse, o erkekle evlenir. Bir kadının kendisine bir zebercet taşı verdiğini gören, o kadın yüzünden fayda bulur.

Kirmani’ye göre, rüyada zeberced görmek, temiz, kahraman, doğru ve dürüst bir kimse olduğunuza işarettir. Zebercet, bir rivayete göre de mala delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen zebercet, temiz, şecaatle, doğru, dindar, takva sahibi ve asil kimseye işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir