Rüyada Yem Görmek

Son Güncelleme: 09.09.2020 09:15

Rüyada Yem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yem görmek, hayır ve iyilik yapmaya işarettir. Malınızın ve rızkınızın artarak refaha kavuşacağınıza delalettir. Hayır işlemek ve bazı kimselerin geçimini sağlayacağına alamet eder.

Yoksul, kimsesiz ve çaresizlerin ihtiyacını gidermeye; kendi ihtiyaçlarının başkaları tarafından karşılanmasına; yem satan kimseyi görmek cömert, zengin ve üstün meziyetleri olan kimseye; Evinde yem kabı ( yemlik) evin hanımına, güç ve şerefe delalet eder.

Rüyada evinde yemlik olduğunu gören kimse için, izzet ve kuvvettir. Bazı tabirciler yemlik zevcedir, dediler.

Rüyada Yem Vermek Görmek

Rüyada kümesinizde ki hayvanlara yem serptiğinizi görmek, hayır isleriyle uğraşarak bir çok fakir kimselerin geçimine yardımcı olduğunuzu ve bu yüzden büyük sevap kazandığınızı gösterir. Yem gören kişiler evlerine gelen bir misafir sayesinde hoş bir haber alır ve sevinç duyarlar.

Rüyada Yem Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyada yem görmek kişinin yakın çevresinden veya sevdiği dostlarından birine zor günlerinde çok büyük bir iyilikte bulunacağı ve herhangi bir karşılık beklemeden yardım edeceği anlamına gelir.

Rüyada hayvanlara yem vermek, bir kişiden yardım isteyerek umduğu zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen mala, bireyin gördüğü rüya yenilgiden sonra gözlediği paraya, yardım alarak elde ettiği haysiyete delalettir. Rüyada herhangi bir hayvana veya börtü böceğe yem vermek, kişinin yaptığı tüm iyiliklerin karşılığını bu dünyada fazlasıyla alacağını, İslami olarak da her zaman eli açık, gönlü bol ve sevap işleyen bir kul olarak her istediğine ulaşacağını bildirir.

Yem vermek kişinin zenginleşeceğini, her kazancın ona artarak döneceğini ve yaptığı yardımlar neticesinde herkes tarafından çok sevilen ve sözü dinlenen, önemli, saygın biri olacağına delalettir. Rüya sahibinin yolculuk yapacağını ve bu yolculukta başına gelecek aksiliklerin hepsinden kıl payı kurtulacağını ve herhangi bir zarar göremeden yolculuğu bitireceğine de işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir