Rüyada Şişe Görmek

Bu sayfada

Şişe Rüya Anlamı ve Yorumu

Camdan yapılmış, içerisine sıvı konulan, dar ağızlı kaplara şişe denir. Şişeler ile ilgili görülen rüyalar, görüldüğü yan etmenlere göre farklı anlamlar taşıyabilir. Şişe rüyası, içinde bir sıvı olup olmadığı, varsa ne kadar olduğu gibi durumlarla anlamı değişen rüyalar arasındadır.

Rüyada şişe görmek, kişinin sevinç duyacağı haberler alacağı ve mutluluk içinde bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Ayrıca çevresindeki herkesin itibarını kazanacağı işlerle adını duyuracağına işarettir. Yine bu rüya, kişinin çalışma hayatında yeni fırsatlar yakalayarak işlerini büyüteceğine alamettir.

Şişe rüya anlamı ve yorumu, bekarlar için evlenmek, zina yapan kadınla tanışmak ve söz taşıyan dedikoducu biriyle arkadaş olmak demektir. Bazıları da böyle rüyalar için aşık olmak, zengin ve başarılarla dolu bir hayat geçirmek olarak yorum getirmişlerdir. Kimileri ise, hastalığa ve aile içinde yaşanacak tartışmalara işarettir demişlerdir.

Rüyada Cam Şişe Görmek

Rüyada cam şişe görmek

Rüyada cam şişe görmenin anlamı, iş ve aile hayatında yaşanan sorunları aşmak ve mutlu olmak demektir. Boş cam şişeler, rüya içinde görülürse kişinin kazancının artması ve gelirini helal yollardan kazanması anlamına gelir. Ayrıca hayatının geri kalanını refah ve bolluk içerisinde geçirmesine de işarettir.

Rüyada dolu şişe görmek, kişinin zengin ve iş hayatında çok başarılı birisi olacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde herkesin tanıyacağı kadar ünlü biri olmak manasına da gelir. Bazılarına göre ise böyle bir rüya şişenin içerisindeki maddeye göre yorumu değişen rüyalardandır.

Rüyada cam şişe kırıkları görmek, mal ve para kaybına, üzüntülü ve acı haberlere yada ev içerisinde birinin öleceğine işarettir. Bazen de böyle bir rüya, başkalarının laf taşıması ve dedikodu yapması yüzünden aile içinde yaşanacak tartışmalar anlamına gelir.

Rüyada Su Şişeleri Görmek

Rüyada su şişeleri görmenin tabiri, hayat boyunca maddi zorluk çekmeyecek bir iş bulmak olarak dile getirilir. Su şişesi, bir kısım rüya yorumcusu bakımından da boyutuna göre yorumlanır. Şişe ne kadar büyük olursa kişinin geliri ve maddi durumu da o kadar artacak demektir. Bazıları da sevinçli ve neşeli olmak olarak yorumlarlar.

İlgili Makaleler

Rüyada Şişeci Görmek

Rüyada şişeci görmenin anlamı, kişinin malı ve mülkü ile gururlanması, kötü insanlarla dostluk yapması demektir. Bazı rüya yorumcuları açısından da kişiyi kötü yollara sokacak kimselere işarettir. Rüyada şişeciyi görmek, rüya sahibinin sonucu mahkemeye kadar varacak hatta hapis yatmasına sebep olacak işlere bulaşmasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir