Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek neye işarettir? Kişinin rüyasında zabıta görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Zabıta hakkında rüyalar bu haberimizde.

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir şehirde belediyeye bağlı olarak o şehir içerisindeki insanların güvenliğinden sorumlu olan kişilere verilen isim olan zabıta rüyada görülürse yorumcular tarafından çok hayırlı olarak nitelendirilir. Bu konuda çok karşıt fikirler ortaya atılmış birbirinden bambaşka açıklamalar yapılmıştır.

Rüyada zabıta görmek, yakın çevrenizde olan insanların güvende olmasına, çektiğiniz dertlerin ve devamlı aklınızda yer eden sıkıntıların yok olmasına, neşe ve mutlulukla dolu olmaya şeklinde tabir edilir.

Rüyada Zabıta Görmek

Zabıta rüyaları hali ve kıyafetleriyle de yorumunu değiştirmektedir. Şöyle ki; Zabıtanın kıyafeti temiz ve hali de güler yüzlü ise içinizi kemiren sıkıntılardan kurtulmaya fakat kötü giyinmiş ve hali de pek iyi olmayan zabıta memuru ise haram mal yemeye işarettir.

Diğer yandan bazı rüya yorumcuları rüyada zabıta görmeyi, belaların ve afetlerin sizi bulmasına, başınıza ciddi sıkıntıların gelmesine delalettir. Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada zabit görmek istenilmeyen, kötü bir olaya isminizin karışması anlamındadır.

Rüyada zabıta görmek, hangi şekilde olarsa olsun, başınızın bir hususta derde gireceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine işarettir. Bazen bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhate zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp-tartmaya işarettir. Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir, sevap ve mükafatı da Allah (C.C.)’a aittir.

Rüyada Zabıta Memuru Görmek

Rüyada zabıta memuru görmek; bir yakınınızla aranızın açılmasına, çok büyük bir kavgaya, zabıtanın size ceza yazdığını görmek; insanlara sırrınızı açtığınızdan dolayı çok büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir