Rüyada Zam Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zam almak ne anlama gelir? Sayfamızda, herhangi bir şeyin fiyatına artırma işlemine verilen isim olan zam rüyasını açıklamaya çalışacağız.

Rüyada zam aldığını görmenin anlamı ve yorumu

Rüyada zam aldığını görmenin anlamı, çevrenizde zarar vermek isteyen kişilerden uzaklaşmak yada onları uzaklaştırmak demektir. Yine bu rüya size yararı olacak hayırlı işlerle uğraşmak manasına gelir. Doğru şekilde ifade etmek gerekirse hayatınızda size faydası olmayan ne boş şey varsa bırakacaksınız demektir.

Rüyada zam görmek, rüya tabircilerinin bir kısmı için hayırlı diğer bir kısmı için ise hayırsız rüyalar arasında gösterilir. Zam rüyası, paranızda eksilme yaşanmasına, kötü hayat şartlarında zor ayakta kalmaya ve aşırı yorulmaya, güçsüz düşmeye işarettir.

Rüyada zam almakRüyada zam almak, çok borçlanmak, maddi sıkıntılar içine girmek anlamına gelir. Yılmadan ve dinlenmeden çalışarak borçlarınızı ödeyeceğinizi söyleyen bu rüya bir süre sonra ferahlığa ereceğinizi ifade eder. Zam almak rüyasını rüya yorumcuları, kişinin zorluklarla mücadele ettikten sonra başarıya ulaşması, rahata ermesi olarak dile getirirler.

Rüyada maaşa zam almak, hayal ve hedeflerine kavuşmak manasına geldiği gibi iş hayatında da yükselmek demektir. Rüyada maaşa zam yapılması, sizin yakında hep istediğiniz bir makama yükseleceğinize işarettir. Rüyada başkasının maaşına zam yapıldığını görmek, az önce yazdıklarımızın tam tersi şeklinde çalışma hayatında yaşanacak zorlukları temsil eder.

Rüyada maaşa zam istemek, başkalarıyla yaşanacak çeşitli tartışmalarda kendinizi savunacak ve kimseye hakkınızı yedirmeyeceksiniz anlamına gelir. Yine bu rüya yakınlarınızdan borç para isteyeceğinizin işaretidir.

Rüyada yiyeceklere zam yapıldığını görmek, geçiminizi sağlamak için kullanacağınız paranın eksilmesine ve güç durumda kalmanıza alamettir. Ülkemizde sıradan olan bu durum rüyada da görülürse, hayırlı bir anlam içermez sıkıntı manasına gelir.

Rüyada zam alamamak, insanların sizi ezeceğine ve çevrenizde küçük duruma düşeceğinize, parasız kalmaya delalettir. Yaşanan sorunlara bu rüya ile yenileri eklenecek ve işten çıkarılıp birikimlerinizi kaybedeceksiniz. Rüyada zam isteyip alamamak, çalıştığınız firma ile anlaşamayarak oradan istifa edip başka işlere bakacağınız anlamına gelir.

Rüyada patrondan zam almak, çalışma yaşamında sizinle birlikte çalışan iş arkadaşlarınız tarafından sevilmek, terfi almak demektir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 4

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir