Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada boğulmak görmek ne demek? Kişinin rüyasında boğulduğunu görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları boğulmayı nasıl açıklamışlardır?

Rüyada Boğulmak

Rüyada Boğulmak

Vücudumuz içerisindeki dokulara yeterli miktarda oksijen gitmemesi durumunda ortaya çıkan duruma boğulma denmektedir. Boğulmalar, normal hayatımızda meydana gelecek olan en korkutucu ve tehlikeli olaylardan birisidir. Çabuk bir şekilde müdahale edilmezse ölüme yada kalıcı hasarlara yol açabilir.

Rüyada boğulmak, genel anlamıyla ifade edilirse duygularınız arasında yaşadığınız içinden çıkılmaz durumları ifade eder. Eski rüya yorumcuları boğulma rüyaları için kişinin geleceğinden endişe edeceğine veya çok başarılı bir durumdayken bu başarısını sürdüremeyeceğini söylemişlerdir.

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulduğunu görmek, gizli veya bastırılmış duygularınızın yeniden ortaya çıkacağına ve sizi duygusal yönden rahatsız edeceğine işaret eder. İnsanlar kendilerini bunalmış hissetlerinde boğulma ile ilgili rüyalar görürler ve bunun sonucunda da içimize gömmeye çalıştığımız duygularımız yeniden ortaya çıkar.

Rüyada Başkasının Boğulduğunu Görmek

Rüyada başkasının suda boğulduğunu görmek, kimsenin haberi olmayan çok kötü bir şey yaptığınızın veya yapacağınızın işaretidir. Başkasının suda boğulması, geçmişte yapılan günahların iç dünyanızda yarattığı izlerin sonucudur. Sizin kontrolünüz dışında ki bir olaya dahil olacağınızı ve sonuçlarının sizin açınızdan kötü olacağının belirtisidir.

Rüyada boğulan birini görmek, çeşitli olaylarla karşılaşmaya ve bu olayları değiştirmeye gücünün yetmemesine, hayırlı olmayan bu tür olayların sizi derinden etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulduğunu Görmek

Kişinin rüyasında boğulmaktan kurtulduğunu görmesi, hayatınızda meydana gelecek kötü bir şeyden kaçındığınızı gösterir ki bu olumlu bir rüyadır ve iyiye işarettir. Rüyada boğulmaktan kurtulmak, sonuçlarının çok kötü olacağı bir durumdan kendinizi kurtaracağınızı, halk tarafından çok kötü olarak karşılanan bir şeyi yapmaktan son anda vazgeçeceğinizi gösterir.

Rüyada Boğulan Birini Kurtardığını Görmek

Kişinin rüyasında boğulan birisini kurtardığını görmesi, yaşamınızdaki değişiklikleri kabul ettiğinizi ve bunlara uyum sağlayacağınızı gösterir. Rüyada boğulan birini kurtarmak, ilerleyen dönemlerde yaşamınızda meydana gelecek olan değişikliklere yön vereceğinize delalet eder.

Rüyada Boğularak Öldüğünü Görmek

Kişinin rüyasında boğularak öldüğünü görmesi, yaptığınız çok büyük bir hatanın sonucunda yanlışınızın farkına varacağınızı ve geriye döndüremeyeceğinizi, bu hatayı düzeltemeyeceğinizi işaret eder. Rüyada boğularak ölmek, rüya yorumcularına göre kişi yaşamı boyunca yaptığı hatalardan üzüntü duyacak ve ruhsal bunalıma girecek demektir.

Rüyada Boğulmak İle İlgili Diğer Rüyalar ve Anlamları

Bir havuzda veya bir banyoda boğulduğunu görmek; kişinin kendisi için kurduğu hayatın artık sürdürülebilir olmadığını gösterir. Yaptığınız harcamalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bir okyanusta boğulduğunu görmek; yapacağınız işlerde istikrarı yakalayamayacağınızı, inişli çıkışlı durumların olacağını gösterir. Hayatınızda güvendiğiniz insanları kaybettiğiniz anlamına da gelir.

Bir nehirde boğulduğunu görmek; günlük yaşamın devam eden sorumlulukları veya ihtiyaçları ile başa çıkamayacağınızı gösterir.

Rüyada kan içinde boğulduğunu görmek, başkalarının geçim kaynaklarını yok eden kararlar aldığınızı gösterir. Kan içinde boğulmak, vicdanınızın bu durum karşısında sizi devamlı sorguya çektiğini ve sizi köşeye sıkıştırdığını gösterir.

Rüyada Boğmak Ne Demek?

Rüyada birini boğmak ne demek diye soracak olursanız da, başkalarına yapacağı iyilikleri ve yardımları ifade eder diyebiliriz. Rüyada boğmak görmek, kişinin içinden gelerek ve isteyerek, durumu kötü olanlara yapacağı iyiliklere delalet eder.

Rüyada kendini asarak boğmak ise, çok büyük üzüntüler çekmesine ve kendini boğduğu yerde yaşıyorsa oradan başka yere taşınmasına gerektiğini anlatan uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir