Rüyada Rüşvet Vermek / Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada rüşvet vermek ne anlama gelir? Rüşvet aldığını görmek ne anlama gelir? Rüşvet görmek ile ilgi rüyalar bu haberimizde.

Bu sayfada

Rüyada rüşvet vermek

Rüyada rüşvet verdiğini görmek, rüya gören kişinin işlerinin bozulması, hatta iflasa varacak zararlar görmesi anlamına gelir. Yine bu rüya, girilecek işlerde beklenen başarının yakalanamayacağının habercisidir. Yeni iş kollarına atılmak kişi için daha faydalı olacaktır.

Rüyada rüşvet görmek, hemen her rüya yorumcusu tarafından hayırlı bir rüya olarak değerlendirilmemiştir. Halk tarafından böyle durumlar nasıl kötü karşılanıyorsa yorumlar da ona göre yapılmıştır. Kısaca ifade etmek gerekirse rüşvet görmek ile ilgili rüyalar rüya sahibinin yaşayacağı zorlukların önceden uyarısıdır.

Rüyada rüşvet aldığını görmek

Rüyada rüşvet almak, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde eline para geçeceği anlamına gelir. Ayrıca bu rüya kişinin verdiği borçları yakın zamanda tahsil edeceğine de yorumlanır. Rüşvet aldığını görmek, bazı rüya yorumcularına göre ise, iş yaşamında ve arkadaş çevresinde tartışmalar yaşamak ve onlarla küsmek manasına gelir. O çevreden uzaklaşmalı ve yeni sahalarda iş aranmalıdır.

Rüyada rüşveti geri çevirmek

Rüyada rüşvet almamak, rüya görenin aldığı bir kararla ilgili acele etmemesi anlamına gelir. Yani bu rüya, iş yaşamında alınan bir kararın yanlışlığı konusunda uyarı yapmaktadır. Son zamanlarda aceleyle alınmış bir karar varsa bir daha düşünülmelidir. Rüyada rüşveti geri çevirmek, kişinin yakalanan bir fırsatı değerlendiremeyeceğine işarettir. Önüne gelen fırsatların değerlendirilmesi için en uygun zaman bu rüyanın görüldüğü zamandır.

Rüyada rüşvet alan birini görmek

Kişinin rüyasında rüşvet alan birini görmesi, o kimsenin başına gelecek bela ve musibetlerin habercisidir. Yani bu rüya ile, rüşvet alan birisi tanıdıksa kötü olaylarla karşılaşacak demektir. Bu durumdan dolayı rüya sahibi de zarar görebilir ve arkadaşlarıyla arasına mesafe koymalıdır sonucu çıkarılabilir.

Rüyada trafik polisine rüşvet verdiğini görmek

Rüyada trafik polisine rüşvet vermek, rüya görenin işlerinin yolunda gideceğinin işaretidir. İşçi ise ya zam alacak yada mertebe yükselerek terfi alacak demektir. Rüşvet isteyen bir polis görmek ise, rüya sahibinin karşısına çıkan engelleri tek tek aşağına yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir