Rüyada Zehir Görmek Ne Demek?

Rüyada zehir görmek ne anlama gelir? Birisinin rüyasında zehirlendiğini görmesi yorumcular tarafından nasıl açıklanmıştır? Zehir ile ilgili rüyalar haberimizde.

Son Güncelleme: 10.09.2020 04:45

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Kişinin eline hileli bir işten para geçer. Birisini zehirlemek ise iyilik yapmaktır.

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücut şişerse mal ve dünyalığa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir – şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet eder.

Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir.

Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.

Rüyada Zehir Görmek Ne Demek?Rüyada zehir görmek, mala işarettir. Bir kimse rüyada kendisine zehir içirildiğini ve vücudunda şiş peyda olduğunu görse, meydana çıkan şiş miktarınca o kimseye mal gelir.

Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme işarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtiğini gören kimsenin ömrü uzun olur.

Rüyada Zehirlenmek Görmek

Rüyada zehirlendiğini görmek inatçılığa işarettir. Bir kimsenin rüyasında zehirlendiğini görmesi isinde inat ettiğine; bir rivayete göre de kederleneceğine, zehirlenerek öldüğünü görmek bir hayır işleyeceğine delalet eder.

Zehir içip sonra kustuğunu görmek, kazandığı haram mali elinden çıkarmaya; birinin kendisine zehir verdiğini görmek, ondan haram mal alacağına; birine zehir vermek ona haram mal vermeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada zehirlenmiş görmesi, inat etmeye, üzüntü ve kedere düşmeye; zehirlenerek öldüğünü görmek ise, bir hayra erişmeye işarettir. Bazı tabirciler zehirlenmek, haram bir mal yemeye işarettir demişlerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir