Rüyada Şiş Görmek Ne Demek?

  • Rüyada şiş görmek ne demek?: Rüya gören kişinin mal ve kazancında meydana gelecek artış anlamına gelir. Bu rüya, bazıları içinde belli bir süre üzüntüden sonra feraha ermenin habercisidir. Bir kısım kimse de muradına ermek olarak yorumlamışlardır.
  • Rüyada şiş görmenin anlamı: Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesi ve malın artış olmasının işaretidir. Bu kişi, bir süre sıkıntı çektikten sonra hayallerine kavuşacak ve çok mutlu bir hayat sürecektir. Ayrıca bu rüya, duyulmaması gereken gizli sırların ortaya çıkmasına da işaret etmektedir.
  • Rüyada demir şiş görmek: Rüya sahibinin işinde başarılara imza atması ve kazandığı parayla iyice güçlenmesi anlamına gelir. Kısa zamanda büyük projeler ile adından söz ettirecek ve iş hayatında çok tanınan biri haline gelecektir.
  • Rüyada birine şiş batırmak: Rüyada gören kişinin iki yüzlü insanlarla arkadaşlık edeceğine işaret eder. Arkadaş çevresine dikkat etmeli ve etrafında bu türden insanlar varsa onlardan uzaklaşmalıdır. Böyle bir rüya, onların yarardan çok zarar vereceği hakkında uyarı vermektedir.
  • Rüyada şiş saplanması: Rüya sahibinin işlerinde meydana gelecek engellerin habercisidir. Bir süre işlerde durgunluk yaşanacak ve maddi kayıplar yaşamak zorunda kalacak. Yine bu rüya, belli bir müddet sonra sorunların ortadan kalkıp tekrar eski düzene dönüleceğinin işaretidir.
  • Rüyada çorap şişi görmek: Rüya görenin sorunlarını başkalarının yardımı olmadan sadece kendi aklıyla çözeceği anlamına gelir. Bu kişi, bir takım sorunlarını, zamanla geçeceğini beklemek yerine vereceği emeklerle düzene koyabilir. Bu rüya, emek vererek her işin üstesinden geleceğinizin alametidir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir