Rüyada Lav Görmek Ne Demek?

  • Rüyada lav görmek ne demek?: Rüya sahibinin mevki makam sahibi olması, gücü elinde tutması, herkes tarafından tanınan birisi olması anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda, gören kişinin onurlu biri olduğu hakkında bilgiler de verir.
  • Rüyada lav görmenin anlamı: Rüya gören kişinin kısmetinin açılacağı ve işlerinin hep yolunda gideceği manasına gelir. Etrafınızda aynı işi yaptığınız ve rekabet içerisinde olduğunuz kişilere karşı üstünlük kuracaksınız.
  • Rüyada lav çukuru görmek: Rüya gören kişinin her şeye yeniden başlaması ve tecrübesiz olduğu yönlerini bilen birisinden öğrenmesi demektir. Ayrıca bu rüya olumsuz olarak kişinin ev halkı ile yaşayacağı tartışmaları ve evden ayrılmasını ifade eder.
  • Rüyada lavdan kaçmak: Bu rüya gören kişinin iş hayatında yanlış yatırımlar sonucunda yaşayacağı parasal kayıplara işarettir. Lavdan kaçtığını rüya içinde görenin etrafında kendisine zarar veren insanlarla beraber olması ve onlar yüzünden sıkıntı çekmesi demektir.
  • Rüyada yerden lav çıktığını görmek: Rüya gören kişinin çalışma yaşamında yaşayacağı engelleri ve bunun sonucunda maddi zarar göreceği anlamına gelir. Böyle bir rüya gören için kendisine zararı dokunan arkadaşları ve doğru olmayan işleri ifade eder.
  • Rüyada lav aktığı görmek: Rüya görenin yaşayacağı aşkı ve bunun sonucunda göreceği zararı ifade eder. Bu aşk konusunda çok dikkatli olmasınız çünkü ilerleyen zamanlarda bu yüzden başınız belaya girebilir.
  • Rüyada lavın içine düşmek: Kişinin rüya içinde lavın içine düştüğünü görmesi, etrafının hep iyi olmayan insanlarla çevrili olmasına işarettir. Bu kişiler yüzünden başınız belaya girecek, maddi kayıplar yaşayacak ve sıkıntılı zamanlar geçireceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir