R harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları

Son Güncelleme: 27.12.2020 02:37

R harfi ile başlayan rüya tabirleri yorumları R harfi ile başlayan rüya yorumları

R harfi ile başlayan rüya tabirleri sayfamızda ruj, reçete, ramazan, resim gibi r harfi başlayan rüyaların anlamlarını ve yorumlarını bulabileceksiniz.

RAKİP: Rüyada rakip görmek, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacağınıza işaret eder. Bir rakibiniz olduğunu gördüyseniz, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Rakibi yenerse kişinin bir engeli aşacağına, yenilirse ise değer verdiği birşeyi başkasına kaptıracak demektir.

REÇEL: Rüyada reçel yemek, işlerinde yapacağı kâr ve kazanca; reçeli evde yapmak, çok sevinçli bir haberi müjdeler.

REKOR: Rüyada rekor görmek, kişinin başarı peşinde olduğunu ama büyük engelleri de bulunduğunu gösterir.

RESSAM: Rüyada ressam, daima başarı ile yorumlanır.

RESİM: Rüyada zengin insanlar için resim görmek, iyi ve hayırlıdır. Bu rüyayı fakir birisi veya bir kadın görmüşse, hastalığa işarettir.

RAY: Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir.

REYHAN: Uykusunda baharın, güneşli havada bahçesinde reyhan görmesi; sağlık ve ferahlıkta bulunacağına ve çok güzel bir kadınla neşeli bir hayat süreceğine işarettir.

RENDE: Rüyada rende görmek, bir işte bir miktar para kaybedeceğiniz anlamına gelir.

REMİL DÖKEN: Kum falına bakan kimseyi görmek yolculuktan hasıl olacak kar ve menfaate yahut hile ve hırsızlık yapmaya delalet eder. Rüyada remilcilik görmek, hile etmeye, hırsızlığa, yolculuktan hasıl olacak, kar ve ticaret ve menfaate işarettir.

RESMİ DAİRE: Rüyada bir resmi dairede bulunduğunuzu görmek, hükümetle aranızdaki bir isin olumlu sonuç vereceğine işarettir.

REZALET: Rüyada rezalet sayılacak hareketler yapmanız veya bir rezalete karışmanız, bir çok kimsenin aleyhinizde bulunduğuna, sizi küçültmek için rakiplerinizin durmadan çaba harcadıklarına, bu yüzden islerinizde elinizden gelen her gayreti harcayarak onlara açık kapı bırakmamaya dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

REVİR: Rüyada revir görmek yada hafif bir rahatsızlığınızdan dolayı revire yatırıldığınızı görmek, attığınız yanlış adımlar yüzünden bir çok zarara uğrayacağınıza ve geleceğinizin tehlike içinde olduğuna en kesin bir belirtidir.

REVANİ: Rüyada revani yemek, uzun bir yolculuğa veya çok hayırlı bir haber işiteceğinize yorumlanır.

RİCA: Rüyada bir kimseye bir is hususunda ricada bulunmanız, bir isin başına geçip onu yöneteceğiniz ve sonunda başarılı olacağınız bir mesleğin sahibi mevkiine geleceğinize işarettir.

RİBAS OTU: Rüyada ribas denilen ekşi ot, eğer olursa, o kişinin bir yakını veya dostu tarafından göreceği menfaate, eğer acı otursa pişmanlığa delalet eder.

RİSALE: Rüyada bir matbaada bir risale bastırdığını görmek, uzaktan beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder. Bir risaleyi düzenlemeye çalıştığını görmek, düşündüğü bazı isleri yapmak için plan hazırladığına işarettir.

RİNGA BALIĞI: Rüyada ringa balığı yemek, bir yakınınızdan hiç beklemediğiniz bir kötü söz işiteceğinize delalet eder.

ROBOT: Rüyada robot görmek, bu günlerde işe aldığınız bir kimseden istediğiniz randımanı alamadığınız için işlerinizin pek düzgün gitmediğine işarettir.

ROBDÖŞAMBR: Güzel renkli, temiz bir robdöşambr kişinin kendisine iyi bakacak bir eş alacağına veya zengin olacağına işarettir.

ROKET: Rüyada roket görmek, hayatta büyük çapta bir başarıya ulaşacağınızı gösterir.

ROSTO: Rüyada rosto görmek, oldukça büyük ama yararı olmayacak paraya işarettir. Rüyada bir lokantada rosto yediğinizi görmeniz. bir is hususunda sizinle anlaşmak isteyenlere olumsuz cevap vereceğiniz, bu günlerde çok kati bir ortam içinde bulunduğunuzu çok sıkıntıda olduğunuzu gösterir.

ROMAN: Rüyada Roman okuduğunuzu görmek, boş şeylerle uğraştığınızı gösterir.

ROZET: Rüyada rozet görmek, yakında semt değiştirip, yeni arkadaşlar edineceğinizi gösterir.

RUJ: Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşılacak demektir.

RULO: Temiz kağıt rulosu geleceğin iyi olacağına işaret eder.

RUTUBET veya NEM: Rüyada rutubet görmek, müjdeye işarettir. Rüyada nem görmek yani vücudun nemlenmesi geçici sorundur. Nem hafif sıkıntı, çabuk geçen sorundur. Gözlerin nemlenmesi ise sevinçtir.

Burada olmayan fakat bulunmasını istediğiniz R harfi ile başlayan kelimeler varsa anlamlarını bulmamız için rüyanızı aşağıdan bize yazınız. Nazlim.net

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir