Rüyada Ruj Sürmek / Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ruj sürmek ne anlama gelir? Ruj görmek ne anlama gelir? Ruj almak ile ilgili rüyalar bu haberimizde.

Bu sayfada

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürdüğünü görmek, rüya göreni heyecanlandıracak sürpriz anlamına gelir. Bekarlar için evlilik, evli olanlar için ise aileden birinin düğününün habercisidir. Yine bu rüya, kişinin konuşmalarına dikkat etmesi, vurdumduymaz şekilde sözler sarf etmemesi manasına da gelir.

Rüyada kırmızı ruj sürmek, rüya sahibinin yıldırım aşkına kapılacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya ilişkide yaşanacak kıskançlık krizlerinin habercisidir. Pembe ruj sürmek ise, kişinin aşk hayatının çalkantılı geçeceğine işarettir. Bazıları içinde çocuk sahibi olmak olarak yorumlanır.

Ruj rüyaları, aşk, mutluluk ve ilişkide tutku gibi kavramlarla yakından ilişkilidir. Bazen de bunların tam tersi şekilde ihaneti de simgelemektedir. Ruj rüyalarını anlamak için renginin ne olduğu kesinlikle hatırlanmaya çalışılmalıdır. Çünkü renklerine göre yapılacak yorumlar daha kesin sonuçlar ortaya koyacaktır.


Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmenin anlamı, kişinin yaptığı yada yapacağı evlilikteki gelişmelere yorulur. Bazen de ikiyüzlü insanların varlığını temsil eder. Yine bu rüya, kişinin kendinin bile bilmediği mükemmel özelliklerinin ortaya çıkması anlamına da gelir. Bazı rüya yorumcuları içinde ruj görmek, yalancı, dolandırıcı ve kendisine güvenilmeyecek birinin varlığına işaret eder.


Rüyada Ruj Aldığını Görmek

Rüyada ruj satın almak, rüya sahibinin maddi anlamda durumunu düzelteceği anlamına gelir. Kısa süreli yaşanan sıkıntıların son bulacağına da işaret eder. Ruj almak ile ilgili rüyalar, kişinin etrafında kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat etmesi konusunda uyarı niteliğindedir. Rüya görenin bir takım dedikodularla baş etmek zorunda kalacağı manasına da gelir.


Rüyada Ruj Verdiğini Görmek

Rüyada ruj vermek, rüya görenin dilek ve arzularına kavuşacağına işarettir. Maddi sıkıntıların son bulması, engellerin ortadan kalkması anlamına da gelmektedir. Birine ruj verdiğini görmek ise, kişinin hayallerini gerçekleştirmek için birinden yardım alacağına alamettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir