Rüyada Raket Görmek

Son Güncelleme: 11.02.2021 02:08

Rüyada raket görmek ne anlama gelir? Birisi rüyasında raket görürse bu ne demek? Raket ile ilgili rüyalar burada.

Rüyada raket görmek çeşitli anlamlar içermektedir ama yorumcuların ilk söylediği şekliyle gerek iş hayatında gerekse başka zamanlarda kaçıracağınız fırsatların habercisidir. Raket kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeden bu rüyayı yorumlamayalım.

Raket, çeşitli oyunlarda topa vurmak için kullanılan oval şekliyle ortasında ağ bulunan uzun saplı bazende kısa saplı alete verilen isimdir.

Rüyada raket görmek, kişinin zamanını harcarken dikkat etmesi gerektiğini, boş zamanların bile kıymetli olduğunu ve gülerken eğlenirken bile, onun geleceğini ilgilendiren fırsatları kaçırdığını anlatır.

Rüyada Tenis Raketi Görmek

Rüyada elinde tenis raketi görmeniz iş hayatında elinize büyük kozlar geçeceğine, raket ile topa vurursanız elinizde bulunan fırsatları güzel şekilde değerlendirip işleri yoluna koymaya çalışacağınıza alamet eder. Rüyаdа tenis rаketi görmek; günlerinizi fаydаsız işler peşinde geçireceğinize ve zаrаrа uğrаyаcаğınızа işаrettir.

Rüyаdа rаket, zаmаnın hoşçа geçeceğini, fаkаt bu аrаdа bаzı fırsаtlаrın dа kаçаbileceğini аçıklаr. Elinde rаket tuttuğunu gören, çevresinden olmаyаn biriyle ilişki kurаr.

Rüyada Raket Kırmak

Rüyada raket kırdığını görmek, yeter artık diyecek derecede bazı konularda karşı tepkiye geçeceğine geçileceğine işaret eder. İnsanlara karşı yada kendisini incitecek şekilde davrananlara karşı onları üzmemek adına hassas davranan rüya sahibinin artık o şekilde davranmayacağına delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir